Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Még jó lehet a tészta ?

Még jó lehet a tészta ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véletlenül az történt, hogy baconos tésztát főztem sajttal és miután kiraktam dobozba lefedve letettem a csempére hogy hamarabb kihűljön de elfelejtettem betenni a hűtőbe később.

Tegnap este 6-ra lett kész.

Tudom hogy érzékeny étel a tészta, de van rá esély hogy még fogyasztható? A konyhában nincs fűtés és az ajtó ami elé leraktam a kinti hideg jön be a küszöbnél. (Leraktam reggel egy hőmérőt és 15 fokot mutatott lent.)

Nincs semmi szaga, hidegen egyet megkóstoltam az sem volt rossz ízű. Nem akarom kidobni de ha nem jó akkor inkább nem kockáztatnék.


2023. márc. 23. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Semmi baja.

Miért volna érzékeny étel a tészta??

2023. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Teljesen jó.
2023. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez még fogyasztható,egészségedre
2023. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat!

Első válaszoló: Anyukám mindig azt mondta hogy könnyen megsavanyodik a tészta, ebből gondoltam, hogy ez meg még jó kis sajtos cucc, akkor tuti megromlott.

2023. márc. 23. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

4. Könnyen, ha kinn hagyod egy napig a 40 fokos melegben.

Normál körülmények között egyáltalán nem érzékeny.

2023. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor örömmel elfogyasztom ebédre :D
2023. márc. 23. 09:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!