Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kombináltál már össze összefér...

Kombináltál már össze összeférhetetlen dolgokat? És milyen lett?

Figyelt kérdés
Olyanra értem akik össze kutyulnak mindent, vagy pedig olyat esznek olyannal ami más ember számára összeférhetetlen, mások undorítónak találják, mások meg finomnak. Milyen párosításokat ismertek? Pl tej és virsli. sztem undi, de ismerek olyat aki így eszi:S
2010. szept. 25. 16:26
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
még vki?:D
2013. febr. 11. 19:24
 42/49 anonim válasza:
csak miattad regisztráltam. :D paradicsomos konzervhal összekeverve kefírrel és fél liter kakao rá! IMÁDOM! de csak szardíniával jó
2013. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Több ismerös eszik zsömlébe téve négercsókot.
2013. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

egyik rokonom amikor terhes volt csipkebogyólekvárral ette a hurkát.. én nem tudnám megenni, de ő azt mondta isteni, nem is érti eddig mért nem ette... hát egészségére... :D

apu munkatársa (felvidéki) ajánlotta neki, hogy lekváros kenyérre/zsemlébe tegyen kolbászt, mert nagyon finom...

ami nekem még furcsa volt, és nem írták itt a többiek, bár elvileg tök normális (én nem tudnám úgy enni), de 2 volt osztálytársam a tojásrántottára ketchupot és/vagy mustárt tesz

2013. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

"csak miattad regisztráltam. :D"

Óóó...köszi:D


Én a tojásrántottára mindíg teszek paprikát, borsot és MUSTÁRT :DD Azt hittem ez nem fura.:D

2013. febr. 12. 14:26
 46/49 A kérdező kommentje:

"paradicsomos konzervhal összekeverve kefírrel és fél liter kakao rá! "


Ezt vhogy képtelen vok elhinni....paradicsomos konzerv halra kakaót rátenni?

Nincs miatta szaporád?:D

2013. febr. 12. 14:28
 47/49 anonim ***** válasza:

Én "ezt" szeretném idekombinálni Nektek!

[link]

2013. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
rosszul fogalmaztam :) összekeverem a paradicsomos szardíniát a kefírrel és iszok mellé kakaót :)
2013. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Összeférhetetleneket nem szoktam. Szokatlanokat igen, kedvelem a kísérletezést és megvan a magam egyedi ízlése is...

Egy táborban tanultam, hogy a bundáskenyér teljesen jó vaníliás cukorral készítve, lekvárral megkenve - ebben nincs semmi különös, csak megszoktuk, hogy sós. Nem ideális, de jobb híján mártogattam már sós ropit Nutellába... A párom szerint az durva, pedig ő képes enni a káposztás tésztát borssal és cukorral :)

Arra pedig nem emlékszem, mi indított az almaszeletes tejfölös kenyér evésére, de az annyira jó kombó, hogy azóta is sokszor ettem.

A rántottához szerintem teljesen normális a mustár és a ketchup, de ha vizuálisan ütőset akarsz, akkor lila káposztával készítsd a rántottát... A káposzta mélylila lesz, a tojás türkiz, a piros ketchup pedig a pont az i-n :D

Van egy étel, amit anyám néha főzött nyáron. Abban van összeférhetetlenség, az eredmény mégsem rossz, legalábbis nekem ízlett. Salátaleves, van benne fokhagyma, tejföl és cukor... Azt hiszem, citromlé is :)

Én személy szerint nagyon szeretem az ecetet és a mustárt, úgyhogy számomra sok ételhez passzolnak ezek. Otthon majd' minden főzeléket ecettel, tejföllel és cukorral ettünk. A szárazbabfőzeléket is, amiben hagymafejecske is volt, ott azért már rezgett a léc.

2013. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!