Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kombináltál már össze összefér...

Kombináltál már össze összeférhetetlen dolgokat? És milyen lett?

Figyelt kérdés
Olyanra értem akik össze kutyulnak mindent, vagy pedig olyat esznek olyannal ami más ember számára összeférhetetlen, mások undorítónak találják, mások meg finomnak. Milyen párosításokat ismertek? Pl tej és virsli. sztem undi, de ismerek olyat aki így eszi:S
2010. szept. 25. 16:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Virslit tejjel simán megtudnék enni... Nutellás kenyeret is ettem már paradicsommal. Rántott húst görögdinnyével, az kifejezetten jó volt, pedig utálom a húst gyümölcsel.
2010. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nutellás kenyér paradicsommal? Rántotthús dinnyével? uhh xDxD Én nem tudnám megenni xD
2010. szept. 25. 16:35
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Régen a tökfőzeléket mustárral ettem :-)
2010. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
83%

Mi a húst mindig idénygyümölccsel esszük, az egyáltalán nem összeférhetetlen, ha megnéztek régi recepteket, rengeteg ilyen van.

Amikor kolis voltam, sok olyat ettem, hogy előre panírozott csirketallér tésztával, az elég gáz együtt. Ma már nem enném meg :D

2010. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

ketchap+bundáskenyér,barack+lecsó,görögdinnye+zsíroskenyér

ezek összeférhetetlenek?mert szüleim nem tudnak úgy az asztaé mellett ülni ha ezeket eszem mert hányingerük lesz

2010. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Én általában olyan szendvicset eszek, hogy van benne majonéz, téli szalámi, ketchup, tejföl, vaj, paradicsom.

Aztán mindez megy be a mikróba. :))

Ja, és szoktam hozzá inni kakaót is.

Mindenki azt mondta, hogy gyomorrontást fogok kapni. Ez nem így lett. (Vagy lehet, hogy csak nekem van vasgyomrom...)

2010. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%

Vajkrémes kenyér nutellával, cukrozott káposztás tészta csemege uborkával... egyszer próbáltam a zsíros kenyér nutellát, de az már nekem is sok volt xD A bundáskenyér ketchup nem olyan vészes... még a Sajtos melegszendvics mustár kombó, ami üt... xD


17/F

2010. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
70%

A virsli+tej miért furcsa?? :D Amúgy én mindenhez tejet szoktam inni,mert az a kedvenc innivalóm,éshát elismerem,hogy pár dologgal tényleg furcsa lehet másoknak (pl húsleves),de a virslihez szerintem tök normális :D

Amúgy én direkt nem szoktam ilyen összeférhetetlen dolgokat enni,pl ettem már ropi,csipszett jughurttal (viccből),de nekem ezek így együtt nem ízlenek egyáltalán.Nem szeretek ilyen "hülyeségeket" enni :)

2010. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%

Bundáskenyér kethcuppal és sajttal ( így adták a koliban és nagyon finom)

Bundáskenyér tejföllel és sajttal esetleg kis fokhagyma

2010. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Hű xD voltak elég normális és elég rémisztő kombinációk xD Én még ismerek olyat aki a tejfölbe belekeverte az újhagymát majd azt ette szendviccsel :S
2010. szept. 25. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!