Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kombináltál már össze összefér...

Kombináltál már össze összeférhetetlen dolgokat? És milyen lett?

Figyelt kérdés
Olyanra értem akik össze kutyulnak mindent, vagy pedig olyat esznek olyannal ami más ember számára összeférhetetlen, mások undorítónak találják, mások meg finomnak. Milyen párosításokat ismertek? Pl tej és virsli. sztem undi, de ismerek olyat aki így eszi:S
2010. szept. 25. 16:26
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
sóskaszósz spagetti tésztával; rántotthús, hal szőlővel, almával; chips joghurttal; kenyér joghurttal megkenve melegszendvicssütőbe berakva; bundáskenyér majonézzel vagy joghurttal; nagyon sok van, csak nekem ezek olyan természetesek, hogy nem is tudom, hogy mi számít undorítónak másoknak :D
2010. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Melkeghszendvics joghjurtal a melegszendvicssütőbe??? JESSZUS XD
2010. szept. 26. 11:13
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

én is cukorral eszem a túrós tésztát és szalonnával. nyam-nyam imádom. Húst bármilyen gyümivel, ill. sós édes felváltva. pl. chips,túrórudi, ropi, csoki, chips. Ez egyszerre,de az utolsó íznek édesnek kell lenni!!!!:)

a barátnőm kedvence a lekváros túró párizsival.

2010. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
53%

Szalonnás ízű keksz+ natúr tömlős sajt

Igazi koli kaja :)

2010. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

a hús gyümölccsel mióta extrém? :O hawaii húsok, vadhúsok erdeigyümöclsszósszal éttermekbe.. abszolút nem nagy szám

nálam: nutellás bundáskenyér, BÁRMIhez tudok enni csemegeubit, de csak amit mamám rak el, ha bolti van akkor inkább semmit nem eszek xD aztán egy jó kombó: pörkölt+gombás/cukkinis ragu+tojásrántotta+csemegeubi+dinnye

2010. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
100%

Osztály kirándulásom:

Zsömle, vaj, lekvár, medve sajt, sonka. Na az utánalevő éjszakát végig a slozin töltöttem. XD

2010. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
Görögdinnyéink nem értek be, anyum besavanyította őket. Remekül passzol a sült hús mellé!
2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Én nem, de nővérem mikor terhes volt, nutellába mártogatta a sült krumplit. :)
2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Te jó ég, de keményen nyomjátok az undi kajákat!!! :-O

Nálam már azon hüledeztek a jónépek a környezetemben, hogy a sajtos-tejfölös tésztát ketchuppal bővel meglocsolva eszem, de már látom, hogy sehol sem tartok...:)))

2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Még jöhetnek :D


Az egyik haverom megkente a natúr tésztát nutellával és nyomott rá ketchup-ot....fúúújxD azt mondta egész jó de én meg nem kóstolnám xD

2011. jún. 13. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!