Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány alkalommal eszel egy nap...

Hány alkalommal eszel egy nap és körülbelül mit, tehát mennyire tartalmas az az étkezés?

Figyelt kérdés

Leginkább azért kérdezem mert kezdek rajönni, hogy én vagyok a fura.


De a mai gazdasági helyzetben is jól jönnek a válaszok.



2022. aug. 28. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 tartalmas étkezésem van és 2, ami csak pár falat.

Későn szoktam reggelizni és nem sokat, csak egy müzliszeletet (ha nem vagyok otthon) vagy gyümölcsöt. Az ebédem a legkiadósabb, teljesen változatos olyankor mit eszek. Talán a leggyakoribb a saláta valamilyen hússal. Délután szoktam még enni, de az is csak kisebb étkezés. Vacsorára szoktam még rendesen enni. Szendvicset, tojást, ilyesmiket.

2022. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 5x "eszek", ebből a reggeli csak kávé fehérjeporral, a tízórai valami zabkása gyümölccsel, ebédre főtt kaja (főzelék sokszor van, rizs zöldségekkel, leves), uzsira túrót szoktam enni vagy gyümölcsöt, olajos magokat, vacsora pedig sokszor tojás, vagy az ebédhez hasonló.

Hát így. Nem vagyok megszállott, de fontos az egészséges étkezés számomra. Miért gondolod, hogy fura vagy?

2022. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2x szoktam enni. 11 és dél között reggelizek. Ez általában valamilyen kenyérféle (én sütöm), hozzá sajt, valamilyen sonka, szalámi vagy kolbász, heti párszor tojás valamilyen formában. Mindig eszek hozzá valamilyen zöldséget, ami általában paradicsom, paprika vagy uborka. Sokszor csinálok házi szendvicskrémet (körözött, májkrém, mindenféle zöldségkrém).

Utána vacsorázom, 6-7 körül. Ma pl. csirkegyrost csinálok pitával (azt is én sütöm) és tzatzikivel, tegnap sütőpapírban sült halat ettem zöldségkörettel, de a héten még tervezek vega paellát, spenótos-ricottás gnocchit is, aztán még meglátom. Húst heti 3-4x szoktam enni, nem mindig kívánja a szervezetem, de amúgy kb 80 féle receptet variálok így nem tudok ráunni a recepteimre.

2022. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!