Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha igazán éhesek vagytok...

Ha igazán éhesek vagytok mentek a kocsival és láttok egy útszéli kolbászozót,hány másodperc míg eltűnteted a kolbászt kenyérrel?

Figyelt kérdés

Nekem olyan 20-30másodperc,két karaj kenyér,megy szál kolbász,mustárral.

Mikor nagyon kajás voltam.Kolbászt kettéharaptam,kenyért utánküldtem,kólával leöblítettem.


2022. jún. 19. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nagyjából három! -Amíg elmegyek mellette és kikerül a látóteremből...

Az útszéli "kolbászozókból" kettő kategória van!

Az első három per munkáért szó szerint ingre-gatyára vetkőztet és 85-90 %-os bizonyossággal a bőr és nemi gondozóba vezet ezt követően utad, - ráadásul meg kérik az árát is a "kolbászozásnak" rendesen.

A másik "kolbászozó" magát vendéglátósnak beállító köztörvényes útonálló, - aki platinaárban méri a "vendégszeretetét"! Nagyjából három százalékuknak kitűzött célja, hogy egészséges ennivalót adjon, elégedetten távozz tőle és eszedbe is jusson később, hogy oda még vissza is menj, - a többi csak meggazdagodni szeretne egy pikomásodperc alatt...

2022. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A susnyásba nagy dolgukat végző "kolbászozókat" most stílusosan és szándékosan nem tárgyaltam ki!...
2022. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Semennyi. Nincs sok bizodalmam útszéli, ismeretlen helyek iránt.
2022. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!