Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ideje tanulgatom, hogy...

Egy ideje tanulgatom, hogy sokáig tudjak lányok szemébe nézni a buszon, de ma egy olyan lánnyal kerültem szemben egy buszon, hogy oda vagyok meg vissza. Zavaró lehet neki, ha sokáig néztem? Néha csak 2-3 másodpercig, néha tovább, de ugyanígy ő is.

Figyelt kérdés

Oda-oda pillantgatott, néha a telefonját bizergálta, de csak pár érintés, utána vissza-vissza nézett és talán egyszer ő is viszonozta a hosszabb szemkontaktust. A haját is igazgatta. Kicsit látszott, hogy zavarban volt, de na. Valahogy kell neki jeleznem, hogy szimpatikus.

Attól félek, hogy túl zavaró voltam. Húztam az agyát, mert egyszer szándékosan elnéztem hosszabb ideig, aztán egyből láttam, hogy ő is néz.


2021. szept. 9. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
PUA vagy? :D
2021. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Gyorsan utána néztem mi is az a "PUA".Nem, nem vagyok az. Még véletlenül sem.

2021. szept. 9. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti, ha valaki sokáig bámulja, mint borjú az új kaput. A legtöbben ilyenkor azt gondolják, hogy biztos valami kettyós vagy.
2021. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó azért nem folyamat őt bámultam. Csak sokat. :D
2021. szept. 9. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

És elárulod, hogy minek ezt tanulgatni?

Gondolod le fog emiatt egy lány szólítani?

Neharagudj, nőként mondom neked, baromira nem hízelgő, mikor valaki megállás nélkül bámul, főként ha szemkontaktussal. Inkább kellemetlen és bizarr.

Azzal nincs baj, ha kezdeményezel valakivel egy beszélgetést, amennyiben békén hagyod, ha ő nem vevő rá.

Viszont ez a viselkedés amit leírtál nem fog senkiben szimpátiát ébreszteni, inkább ijesztő.

2021. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jójó, értem. Köszi! Nem akarok rá ijeszteni.
2021. szept. 10. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!