Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi számít energiaital-függőség...

Mi számít energiaital-függőségnek? Mikor okoz károkat?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a téma,körülöttem mindenki energiaitalt vedel.Én mértékkel iszom,mert szeretem az ízét,heti 1-2 becsúszik,tanulós időszakban esetleg több.
2010. szept. 16. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én napi 2-3-at megiszok a kissebik fajából (2.5decis). Elég régóta iszom így, eddig nem nagyon vettem észre semmit magamon. Azon kívűl, hogyha megpróbálok nem inni egy nap, akkor fáj a fejem, meg remeg a kezem :D

19/F

2010. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek: ugyanígy voltam én is, rendesen rászoktam, most mehetek egy évben 3-4-szer vérvételre, mert megemelkedett a vércukorszintem nem gyengén.
2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy ideig semmit sem veszel észre belőle aztán hirtelen néhány év múlva jön a gond
2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!