Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gond, ha minden nap megiszok...

Gond, ha minden nap megiszok legalább egy energiaitalt, ha nem kettőt?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy még kávét is iszok hozzá, de persze nem rendszeresen. Szükségem van rá, mert kimerült vagyok mostanában a sok túlóra miatt.
2021. dec. 8. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Egy-kettő még nem gond szerintem.
2021. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Remeg a kezed tőle?
2021. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy neked mi számít gondnak. Előbb-utóbb szerintem mindenképp problémás lesz, ha ez rendszeres.
2021. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sokáig és rendszeresen csinálod akkor elvileg működhet. De nagyon könnyű rászokni. Nekem volt egyetemi csoporttársam aki napi 4-5-öt ivott meg, mert nem bírt ébren maradni az órákon, aztán este tanuláshoz is ivott, éjjel nem birt aludni és másnap még fáradtabb volt... a végén már folyton fájt a hasa, nem tudott koncentrálni sem. Szóval egy ilyen ördögi kör amibe nem jó belekerülni!
2021. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Olvasd már el mi van egy átlagos energiaital dobozára írva, semmi bajod nem lesz tőle.


Kb 150-200mg koffein még belefér.


Természetesen olyan alap dolgokat remélem tudsz hogy mennyi a vérnyomásod...

2021. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most voltam tömetni a felső metszőfogaim közét, mert a napi 1-2 Monster szétkapta.
2021. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!