Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek? Vagy ezekből mit...

Mit egyek? Vagy ezekből mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

tök éhes vagyok,és most ennék mondjuk salátát,de csak sárga paradicsom meg piros paradicsom meg mozzarella van itthon,ebből milyen salátát csinálhatnék? (insalata caprese-t nem akarok)

van édesfehér naturjoghurt,de lehet rendelek pizzát

szerintetek?további ötletek?


2010. szept. 5. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pizza de nekem is küldj egy szelettel :)
2010. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
liszt+ élesztő+ víz---pizzatészta---elősütöd, kis olajjal megkened, rádobálod a paradicsomkarikákat és a mozzarellát + is só, bors, és bazsalikomlevél
2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is kérek pizzát :)
2010. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
natúr mozzarella, natúr paradicsommal, bazsalikommal és hozzá pirítós.
2010. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló irta helyesen aki pizza receptet javasolt!Én is csak ezt tudom javasolni,mert olcsóbb mintha rendelnél,maga a pizza alap kijön kb. 80 ft-ból!Rádobálód a parit mozzarellát,a piros pariból készithetsz egy kis pizzaszószt ezzel megkened és a sárga parit dobálod rá a pizzára+mozzarellát!;)
2010. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi..már rendeltem pizzát:D csirkemellsonkás tejfölös sajtosat.és este pedig sárga/piros paradicsomos mozzarellásat eszek:) köszi azért 14L
2010. szept. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!