Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha hetente...

Mennyire gáz, ha hetente legalább 2x 0,25-0,5L energia italt iszok?

Figyelt kérdés

Mióta a BFF-m ivott HELL-t azóta én is megkóstoltam.

Annyira ízlik, hogy már hetente maximum 2-szer iszok...ilyen saját bolt márkájú energy-t természetesen 0,25L-t.

De az utóbbi 1 hétben 2-szer ittam Monstert, ami 0,5L-s.


Mennyire káros, illetve vannak-e előnyei?



2021. aug. 10. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Semmi előnye nincs. És káros. Oké, most még nem érzed, de így haladsz akkor 25 éves korodra majd megérzed és utálni fogod magad, amiért ittad. Le leszek pontozva, mert Gyiken istenítik ezt a sz..rt!
2021. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől a választ.

Ma erős voltam, hogy ne vegyek :D

2021. aug. 11. 15:38
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Mindennap 2 db energiaitalt iszok több mint 6 éve és semmi bajom nincs. 32 éves vagyok. Igaz fizikai munkát végzek és ledolgozom meg mellé eszek és iszok is. Ez bőven belefér ez a mennyiség. Energiaitalban semmilyen káros anyag nincs, ami ne lenne a kólában vagy más üdítőben. Ha te koffeinérzékeny vagy, vagy magas vérnyomásod van, akkor ne igyál. Nekem napi 2 után is 112 a vérnyomásod és pulzusom is 60-80 között mozog. Minden szervezet más.
2021. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolsónak üzenem : 😂😂😂😂😂😂🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
2021. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem mindig alacsony a vérnyomásom.. sokszor fekete cuccot látok mikor felkelek az ágyból.

De ez se segít..


Mondja a doki ,hogy igyak koffeint. Kávét nem szeretem, kóláról leszokásnál vagyok, mert 1 évig egyfolytában azt ittam, és már nem kívánom.

Így az energia itallal voltam próbán, de látom, hogy ez se jó :(

2021. aug. 12. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!