Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha hetente...

Mennyire gáz, ha hetente legalább 2x 0,25-0,5L energia italt iszok?

Figyelt kérdés

Mióta a BFF-m ivott HELL-t azóta én is megkóstoltam.

Annyira ízlik, hogy már hetente maximum 2-szer iszok...ilyen saját bolt márkájú energy-t természetesen 0,25L-t.

De az utóbbi 1 hétben 2-szer ittam Monstert, ami 0,5L-s.


Mennyire káros, illetve vannak-e előnyei?



2021. aug. 10. 20:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
Nem lehet azt mondani rá, hogy egészséges. Mennyi idős vagy? A BFF-ből kiindulva nem hiszem, hogy 14, vagy több...
2021. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Előnye nem sok, egy ideig élénkít a benne lévő cukortól és koffeintől :D

Hátránya meg hosszútávon van inkább, meg ha rekeszre innád. Ennyitől kifejezetten semmi bajod nem lesz, egy durvább sulis időszakban nekem ennek a többszöröse is lecsúszott (egy nap, nem egy héten :D), és még élek :D

2021. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és szerintem olyan 2 hónapja kezdtem el, korábban sose, mert nem mertem megkóstolni.


Akkor inkább vigyázok magamra, minthogy hosszú távra valami bajom legyen. :)

2021. aug. 10. 20:13
 4/15 Nxs ***** válasza:
83%

Attól függ mennyi idős vagy

Én általános végén keztem el energia italt inni akkor még néha egy egy aztán közép suliban már napi 2-3 dobbozal már nem adot a végefele semmi energiát sőt még fáradtabb lettem tőle .


De 17 évesen abba hagytam mert már rosszul voltam ha 1-et is ittam .


Fél évig semmi. Azóta heti 1-2 doboz most 20 vagyok és minden oké szóval mértékkel mert tőnkre tudja vágni a szívet ha sokat iszol.

2021. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint tanultam valamit: BFF. Heti kettőtől semmi bajod se lesz, de egyébként hülyeség úgy ahogy van.
2021. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
23%
Ha sokat iszol bajod lesz. Meddőséget is okozhat de a te dolgod az ha tönkreteszed magad.
2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez a mennyiség még oké. Nyilván az a veszélye, hogy függőséget okozhat. Ha hozzászokik a szervezeted, akkor ez a mennyiség nem fog annyira hatni, és többet akarsz majd inni. Ha megállsz ennyinél, és tudsz mértéket tartani, akkor rendben van. Arra figyelj, hogy ne húzóra idd meg. Én mondjuk egy Monstert 2 óra alatt kortyolgatok el. És közben, illetve utána igyál pár pohár vizet.
2021. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Melohelyemen naponta isznak ennyit
2021. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
92%
Ha van valami érrendszeri/szívbetegséged, akkor nem ajánlatos, kb 1 évig ittam rendszeresen heti 3-4szer, majd a végén a szívzörejemre kellett gyógyszert kapnom, mert a semmiből rosszabbodott, azóta mem iszom és a gyógyszert is elhagyhattam
2021. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok
2021. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!