Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ásványvizet igyam? /...

Melyik ásványvizet igyam? / mentes /

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot hallottam, ami miatt már nem tudom, hogy melyik vizet igyam. Állítólag a kékkúti algás, a szentkirályi szeméttelep mellett van, a visegrádiba sok a Na. Tud valaki olyat ajánlani, ami kifogásolhatatlan, vagy legalábbis ajánlott?
2008. dec. 9. 18:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
30%
én meg csak felvilágosítanék mindenkit h nincs olyan forrás a földön ami 1000literszámra termeli a tiszta vizet másodpercenként. És elmondanám h azzal a szivattyuval amivel szivják a vizet azzal a sima talajvizet is kiszivattyuzzák. Uh. a legjobb megoldás tényleg a viztisztitó. de nem ez a vizforralo méretü kis szerkentyü hanem a rendes csapra szerelhető.
2008. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
19%
Nemsokara el kell majd adnod a disznoidat es a halastot es akkor megveheted a sznoboknak kitalalt termekeket,amik nagyon dragak es hatastalanok.Nemreg valaki beperelt egy vilaghiru amerikai ceget aki aloes termekeket gyart,azert mert kiderult hogy az agyonreklamozott aloe gel megiscsak tartalmaz tartositoszert.
2008. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Én -hihetetlen nekem is- de azt hallottam, hogy a műanyag csomagolóanyagok, amelyekbe pl. a vizeket is csomagolják, nem olyan sterilek, mint amilyennek látszanak. Valami olyan anyaggal lágyítják ezeket, ami hasonlóan viselkedik, mint egy hormon.

Ez meg témába vág:

[link]

2008. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!