Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ásványvizet igyam? /...

Melyik ásványvizet igyam? / mentes /

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot hallottam, ami miatt már nem tudom, hogy melyik vizet igyam. Állítólag a kékkúti algás, a szentkirályi szeméttelep mellett van, a visegrádiba sok a Na. Tud valaki olyat ajánlani, ami kifogásolhatatlan, vagy legalábbis ajánlott?
2008. dec. 9. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi bunkót egy rakáson. Nem találtam még rá arra a vízre ami iható is, de lehet most már PI vizet kapni, illetve víztisztító berendezést is szereltethetsz fel a csapra. Remélem én segítettem. Én sajnos penelben lakok, de minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyi saját dolgot megtermelsz otthon. Nem lehet kis munka. Az irigy emberekkel pedig nem kell foglalkozni. Szép lehet a hely ahol laksz. Üdv.
2008. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Jaj utolso, te meg el is hiszed amiket irt a kerdezo?

Ha annyira fontos lenne hogy milyen vizet iszik, nem itt kerdezoskodne rola, hanem egy orvosnal, szerintem, mert azt irta, hogy van vese problemaja.

2008. dec. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan azért értem meg őt, mivel én sem fogyaszthatok tejtermékeket a vesém miatt. Amúgy az orvosokról meg van a véleményem. Most éppen három hónapja nem tudják kideríteni mi a bajom..... Vagy segítesz magadon, vagy nem segít a kutya se de főleg nem az orvosok. Egyetlen orvos van akiben én bízok, de ő is a természetes gyógymódok híve, és én is ebben hiszek. Alkalmazom a módszereit és kitapasztalom hogy az én szervezetemnek mi a jó, mert ha a háziorovosmon és a többin múlna már rég alulról szagolnám az ibolyákat. És miért ne írna igazat a kérdező? Én sem hazugságokat írok itt. Ismeretlenül pedig mindíg csak a jót feltételezem mindenkiről. Személyes tapasztalatok után szoktam ítélkezni mind negatív mind pozitív irányban.
2008. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a Kedves válaszolónak aki mellém állt és megértett. Már rengeteg orvoson túl vagyok. ezer gyógyszerern és kúrán, tehát nem hiszek az orvosokban, csak a natur termékekben, gyógynövényekben. Nagyon hatásos a tőzegáfonya és az aloe vera. És valóban nem kis munka falun élni és az állatokat ellátni, a kertben lenni, tavat gondozni, földeket művelni. Egyébként nem sértettek meg az egyéb véleményen lévők sem. Adja a Jó Isten nekik, hogy soha ne legyen ennyi problémájuk és fele ennyi munkájuk sem, mint nekem. Mégegyszer köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradságot és bepötyögöt néhány mondatot.
2008. dec. 10. 10:46
 15/23 tade ***** válasza:
80%
JO lehet egy kicsit kulonc a kerdezo, de ezert meg nem kell lehurrogni. Bar engem nem nagyon izgat az egeszseges es bio eletmod, megis erzem a kulonbseget 2 asvanyviz kozott. Van hogy egyes asvanyvizek fogyasztasa utan keseru izt erzek a szamban. Bar en kulfoldom lakaom, igy nem tudom kapahatoak-e ezek a markak, de nekem ezek valtak be: Evian (tudom egy kicsit draga), Acqua Vera, Levissima, Lauretana. Pl. a Lauretana es az Evian egyik "legkonnyebb" esvanyviz Europaban.
2008. dec. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos az Eviant nem mindenki zsebének találták ki,a multimilliomos főnökömék azt isszák.Szerintem kimondottan poshadt az íze.A kedves kérdező szavaiból enyhe dicsekvést lehetett érezni és ez mindenkit irritál elvégre nem volt kiváncsi senki se a tóra,se a steril disznókra.
2008. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Aki dicsekvésnek vette, az jöjjön le dolgozni falura!

Most hétvégén is 2db 2 mázsás disznót vágunk. Lehet belet mosni, a rengeteg véres - zsíros edényt elmosogotani. Vagy jöjjön nyáron kukoricát, szőlőt, krumplit kapálni stb...

2008. dec. 10. 11:31
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
JANA sima mentes és babavíz jó nagyon, de a JANA ízesek is finomak nagyon!
2008. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az orvosgyűlölő bunkózós: Szóval én is Aloe Italt iszok és méreg drága bogyókat szedek, leírom neked kedves kérdező hogy milyet hátha ki tudod próbálni. Nekem kizárólag ezek használnak. Egy hónapja fel sem tudtam kelni, most azért már el tudom látni a hét hónapos kislányomat. A szert a GNLD gyártja és patikában lehet kapni. Legalábbis itt Pécsett, de a neten is lehet rendelni furtárral. Várandósság alatt a Formula IV.-et, a Cal-Mag-ot, valamit az Omega 3,6,9 nevű szereket szedtem. Sem Maternát sem Elevitet. Pontosan a kiírt napon szültem a babámat 3540 Kg-val és 56 cm. Pedig végig veszélyeztetett terhes voltam. Hiszem és tudom, hogy ezek a szerek segítettek abban, hogy ne veszítsem el a magzatomat és egészséges gyönyörű gyermekem lehet. Most más problémáim vannak, lép, máj. Autoimmun vagy rejtett cukor betegségre gyanakodnak, de csak széttárják a kezüket. Mivel a fent említett termékeket is a nőgyógyászom javasolta így most újra hozzá fordultam és az ő tanácsára szedem a Cruciferous, Carotenoid, Falvonoid kapszulákat illetve iszom az Aloe italt. Ezek is GNLD-s termékek. Egy hónapja szedem és sokkal jobb a közérzetem, valamit energikusabb vagyok. Szívből ajánlom neked is. Ha gondolod priviben megírom a dokim elérhetőségét, mert ő nagyon nagy tudású ember és nagyon segítőkész jóindulatú. Talán tudna tanácsot adni neked a te problémáidra is. Vagy esetleg ajánlani valakit aki a te lakóhelyeden foglalkozik ezzel. Üdv.
2008. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak az értékes információkat!

Jól jönne a doki elérhetősége. Nem lakom írtó messze Pécstől, meg tudom oldani, hogy felkeressem. Előre is köszönöm: /P./

2008. dec. 11. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!