Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik ásványvizet igyam? /...

Melyik ásványvizet igyam? / mentes /

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot hallottam, ami miatt már nem tudom, hogy melyik vizet igyam. Állítólag a kékkúti algás, a szentkirályi szeméttelep mellett van, a visegrádiba sok a Na. Tud valaki olyat ajánlani, ami kifogásolhatatlan, vagy legalábbis ajánlott?
2008. dec. 9. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

ohhh.

Ugyan mindegy melyiket iszod,a lényeg hogy a poharadba tisztàn érkezik.

Te eszed a szalàmit,lehet a gyàrto szalagon valaki beleköpött,a kàposztàt làbbal tapossàk,a diszno a sàrba,sz..ba fetreng,mégis fogyasztjuk a husijàt,A tehént szàljàk a döglegyek,te meg iszod a tejét.

A halak a sok alga közt uszkàlnak,a vizben,ahovà annyi ember szemetel,pisil...

A kolbàszt elkészitö emberke megnyalja az ujjàt,és ugy gyurja tovàbb a masszàt...

Nos,ha mindent ellenöriznénk,akkor koplalnàl.

Én iszok àsvànyvizet,szénsavasat,mindig vàltozo màrkàjut!

2008. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de mi a disznót otthon tartjuk, tisztán tartjuk, a feldolgozásánál ügyelünk a higiéniára, káposztát is és még sok mindent otthon termelünk, a tejet nem iszom meg, tilos tejterméket ennem innom a vesém miatt, halat is a saját tavunkból horgászunk, el van kerítve, senki nem pisil bele.
2008. dec. 9. 18:41
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Es ra szoktal szolni hogy ne egye meg a sajat uruleket,esetleg pelenkazod?A kommented egy kicsit furcsara sikerult,a valaszolo csak peldakat hozott fel.
2008. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkor assal is egy kicsit,lehet lesz sajat asvanyvizforrasod...
2008. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is csak példákat hoztam fel, hogy mennyire fontos nekem az egészséges életmód. Ezért nem mindegy, hogy milyen vizet iszom. Pontossan azért tettem fel a kérdést, mert nekem nem mindegy. (Egyébként nem eszi meg a saját ürülékét)
2008. dec. 9. 18:55
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Na ha nem mindegy,akkor àllits elö otthon vizet,ami tiszta.

Most miért eddig nem megittad az àsvànyvizet?

Gondolom màr ittàl,csak hallasz dolgokat,aminek azonnal bedölsz.

Gondolod koszos vizet az unioba àrulhatnànk?

Nem.

AZ ÀSVÄNYVIZ MEG AZÉRT ÀSVÀNYVIZ,MERT TERMÉSZETES.

2008. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát árulnak FURCSA dolgokat az UNIO-ban. De jó. Téma lezárva. Köszönöm szépen mindegyikőtök válaszát!
2008. dec. 9. 19:08
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Igyál vizet a saját tavadból, kis beképzelt majom!
2008. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszoló kedves válaszát is!
2008. dec. 9. 21:37
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Szívesen!
2008. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!