Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó, de tápláló ételek?...

Olcsó, de tápláló ételek? (amiket a gyerekek is szeretnek többnyire)

Figyelt kérdés

Megszorultam anyagilag, elvesztettem a munkám, jóval kevesebbet keresek mint eddig. Csak átmenet, keresgélek jobbat, de most ez van. Hó végére alig marad pénzem.

Tudnátok gyerekbarát, olcsó, laktató kajákat mondani?

Két elég finnyás gyerekkel áldott meg a sors.


2021. jún. 26. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Tészta ételek, krumplis ételek. Főzelékek.

Mivel finnyásak, és az ízlésüket te tudod a legjobban, innentől rajtad áll.

2021. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek addig finnyás, amíg tudja, hogy a sírás után kikövetelhet helyette mást.
2021. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Virsli. Házi pizza.
2021. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a finnyás? Mi az, amit egyáltalán nem esznek meg?

Így, minden további info nélkül én is a főzelékeket mondanám, egyszer-egyszer lángost is lehet sütni (tudom, nem a legegészségesebb kaja, de olcsón megvan), a házi pizza is jó ötlet, amit a #3-as válaszoló írt, feltétnek raksz rá azt, ami akad otthon.

Darás tészta (ha van lekvárod), káposztás tészta (egy fej káposzta nem olyan drága, azon kívül kb. egy kis cukor kell hozzá meg só, bors), krumplis tészta (kovászolhatsz otthon uborkát hozzá, ebben a melegben hamar megvan, talán olcsóbb, mint savanyúságot venni). Ilyesmik jutottak eszembe.

2021. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Cukros zsíros kenyér....De szerintem ha éhesek lesznek úgy igazán ,akkor nem nagyon fognak válogatni.
2021. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Grizes,krumlis tészta,spagetti,rántott hús,krumplifőzelék virslível tojással,tarhonyás hús.
2021. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Rizses hús,tepsis hús krumplival.
2021. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Keresd meg a legolcsobb beszerzesi lehetosegeket ... pl. az eper a zoldsegesnel 1500 felett van, de ha elmesz szedd magad akcioba akkor 6-700ert is megszerezheto.
2021. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ferjedet kuld el pecazni, te pedig jard az erdot gombaert. Gyumolcsoket is ad a termeszet es ha ugyes vagy, meg madarat is tudsz fogni :)
2021. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9-es válaszoló, amit írsz, akkor okés, ha a férjnek van horgász-engedélye (több ezres tétel is lehet), az erdőig el is kell jutni (benzinköltség vagy buszjegy, az is pénz! Madarat fogni.... na ezt meg mégis hogyan???)
2021. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!