Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó már a körte? Mit szoktatok...

Jó már a körte? Mit szoktatok belőle csinálni?

Figyelt kérdés

Befőttön kívül:)

'Nektek jó már a körte?'így lett volna, csak nem engedte:)


vmi süti esetleg?pitét lehet belőle csinálni?


2010. aug. 16. 15:19
 1/5 anonim válasza:
Befőtt.
2010. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de odaírtam h befőttön kívül:D
2010. aug. 16. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik fajta körténk már ehető. Tavaly óta mi a nagyon éretteket meghámozzuk, összevágjuk, és botmixerrel összeturmixoljuk. Ezután beletöltjük műanyag üvegekbe, és berakjuk a fagyasztóba. Ősszel, és télen meg ha megkívánjuk, akkor csak elővesszük, kiolvad, és lehet enni/inni. Én pohárba öntöm és kanalazom, de anyukám pl felhígítja vízzel, és tesz bele egy kis folyékony édesítőt, és megissza.


Bocsánat, hogy nem süteményt írtam. Igazából, hogy jobban belegondolok nem is ettem még körtés sütit. Utánajárok... :-) És még visszanézek ide is, hátha valaki tud valami jó receptet.

2010. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:) lehet mi is csinálunk ilyet, pitét lehet h csinálok belőle csak nem tudom h mivel ízesítsem még


am. 2. nagyon sajnálom h ilyen szellemileg 0 vagy, mind1, jelentve..

2010. aug. 16. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk az egyik fajta már pár napja le is ment.. a másik most érik be, de abból is már pár napja lehet szemezgetni. és lesz még ;) én körtés piskótát csináltam, meg körtés muffint :) majd lesz belőle még lekvár is :)
2010. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!