Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cba markaju fasirtgolyon...

Cba markaju fasirtgolyon nincs rajta hogy sutoben is sutheto,ha ennek ellenere megsutom ugy, nem lesz jó?

Figyelt kérdés
a legtobb ilyen fasirtgolyot lehet olaj nelkul is sutni de ezen nincs rajta, nem lesz jo ize ha ennek ellenere megsutom fritőzbe,olaj nelkul?
2021. jan. 11. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
2021. jan. 11. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próba-szerencse. Azért különbözőek ezek, van készre sütött, félig sütött stb. Biztosan más lesz valamennyire, mert a felszívott olaj változtat az ízén. De szerintem tényleg megér egy próbát, akkor kiderül, hogy neked ízlik-e úgy.
2021. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen sütök sütőben olyanokat amiket elvileg nem lehetne, sok nagyon finom, jobb mint fritőzben. A tepsibe kell egy sütőpapír, jól meg kell kenni olajjal. Erre jön a fagyasztott cucc, közben forróra melegítem a sütőt. Nekem van egy spriccelőm amiből olajjal megspriccelem minden darab tetejét, de szilikon ecsettel is meg lehet kenni. Utána forró, légkeveréses sütőben pirosra sütöm, ha vastagabb dolog, akkor félidőben lejjebb veszem a hőmérsékletet. Sokkal jobban szeretem így sütni,mert nem szívja meg magát olajjal.
2021. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de teszel ra minimalisat akkoris.

A kerdesem az volt,h total olajmentesen lehet e

2021. jan. 12. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet olaj nélkül is,lepakolod a sütőpapírra és mehet a sütőbe.Nem az olaj tartja össze a fasírtot,érszékszervileg más lesz mert sokan a bő olajban sültet kedvelik.
2021. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak altalaban ra irjak amelyiket lehet olaj nelkul is erre meg nincs semmi, azert vagyok benne bizonytalan csak:)
2021. jan. 12. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nincs ráírva, mert a gyártó úgy nem próbálta ki. Süss meg pár darabot, biztosan ehető lesz, esetleg nem olyan finom. De legközelebb már fogod tudni, hogy jó-e így.
2021. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!