Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek holnap?

Mit reggelizzek holnap?

Figyelt kérdés
Írnátok valami finom dolgot reggelire. Már annyira unom a szokásos szendvics vagy kenyér valami felvágottal kombinációt.
2010. aug. 12. 23:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%
alulra zsemle, rá szalámi, sajt, saláta, paradicsom, csirkemell(rántva vagy pirítva), ketchup, majonéz, sajt, sajt, sajt, 1-2 csepp spagettiszósz, milka csoki, apróra vágott fokhagyma, sajt, akácméz, hagymakarikák, aszalt szilva, sajt, kék M&M's-ek, chips, zsemle teteje rá, tejszínhab, 1 szem cseresznye, :D
2010. aug. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
2:56 azért szívesen végignézném ahogyan az általad leírt "szendvicset" megeszed
2010. aug. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

bundikenyeret

vagy

vegyes gyümölcsturmixot

vagy

vegyes zöldségturmixot

vagy

nyers zöldséget sajtmártogatóssal

vagy

nyers zöldséget humusszal (mártogatósnak)

2010. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én általában reggelire 3 csokis fánkot eszek de le kéne szoknom róla, mert kicsit drága.

Amit még szeretek, zsömle megkenve margarinnal, arra kolbász és paprika, paradicsom. Mellé egy pohár tea, lehet hűtve is.

2010. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

02:56 amikor ezt eszed ne felejts el nekem is szólni. Azt mindenképp látnom kell... Egyébként jó étvágyat az "ideális" reggelidhez

A többieknek köszönöm a válaszokat:) Nagyon jó tippeket kaptam.

2010. aug. 13. 10:03
 26/26 anonim ***** válasza:
virslit
2010. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!