Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi lesz a heti menü...

Anyukák! Mi lesz a heti menü nálatok? Vagy mi volt múlt héten?

Figyelt kérdés

Ötleteket gyűjtök.

Ma pizzát sütöttem, holnap sült oldalas lesz valami főzelékkel, szerdán sztapacska magamnak és a gyerekeknek, a férjem nem szereti,neki csinálok tojásos lecsót (ezt meg mi nem szeretjük), csütörtökön rántott csirke krumplipürével, de tovább...?! Tanácstalan vagyok, segítsetek kérlek!

Ma megyek bevásárolni, és szeretnék megvenni mindent, hogy ne kelljen naponta szaladgálni a boltba, ezért tervezek előre egy hétre.

Múlt héten ettünk hús levest, házi gyrost, sertéspörköltet, mátrai borzast, gyümölcslevest, lángost.


2020. jún. 8. 13:51
 1/6 anonim válasza:
71%

Lecsó rizzsel

Vadas tésztával

Meggyleves

Rakott krumpli


Ezeket tervezem főzni.

2020. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Ennek mi koze van a gyerekvállalás témakörhöz? Etelek, italok kategória.


Pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

2020. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Borsóleves, cserépedényben sült hús sok zöldséggel, sült krumpli,

ravioli paradicsom mártással,

kelkáposzta főzelék virslivel

hétvégén grillezünk,

2020. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Azért ebbe a kategóriába tettem mert kifehetetten kisgyerekes anyukák válaszaira lettem volna kíváncsi, akik általában gyerekbarát menüt állítanak össze, mivel a legnehezebb kitalálni,hogy mit főzzek amit a gyerkőcök is szeretnek, de egészséges is, stb. Mostmár mindegy. Ha ennyire okos vagy, légyszi írd már meg, hogy lehet innen kérdést törölni, mert így már nincs értelme. Köszi!

2020. jún. 8. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Kerdest nem lehet törölni.

A kérdésednek köze nem volt a gyermekvállalás kategóriához, különben nem tették volna át a moderátorok.

A gyerek, mint olyan valakinek az utódját jelenti, kora pedig egy percestől akármeddig lehet. Mivel annyira már nem futotta, hogy leírd, 14 hónapos, 3, 6 vagy 14 éves az a ygerek nagy különbséget nem jelent, hogy egy anya ad választ vagy egy agglegény.

Az első álltál felsorolt etelek közül az én kamasz gyerekem pl egyiket se ette meg soha és ma se enné, ergo ezek egyikké sem gyerekbarát innen nezve

2020. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "gyerekbarát menü"? Én gyerekkoromban a tökfőzelékért meg a spenótért voltam oda-vissza, a legtöbb gyerek utálja. Akkor gyerekbarát menü vagy sem? :D

Olyasmit főzz, amit a TE gyereke(i)d szeret(nek), értelemszerűen. Ne olyat, amit más gyereke szeret. :D

2020. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!