Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ennyi italtól nem állunk be nem?

Ennyi italtól nem állunk be nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok most, hogy itt van a szilveszter vettünk egy kevéske piát fejenként fél üveg pezsgő, és 3,5 doboz sör van, ha mondjuk 1-2óra körül megiszunk egy sört, aztán meg 10-11 fele (este) még egyet és éjfélkor a pezsgőt, meg utána 2-3 órán belül megisszuk a sört és eszünk mellette akkor nem nagyon rugunk be, nem? Max jó kedvünk lesz? (mondjuk nem sokszor ittam max 2-3szor még ebből egyszer "durvábban" egész nap 5 feles páleszt és két kis pohárnyi likört meg két sört ittunk, ehhez képest ez semmi nem?) Pl én 170cm és 75kg vagyok 17/f.

Szerintetek? Ti így ennyitől, be lennétek rugva, vagy csak jó kedvetek lenne?



2017. dec. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elosztjátok egész éjszakára lehet, hogy nem hányós, mászós buli lesz a vége. Nekem ennyi borzasztóan sok lenne.
2017. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így leosztva nem vészes, max becsiccsentetek. Magamból kiindulva (ritkán iszok,50kg-os vagyok) meg se kottyanna.
2017. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szervezettől és sok egyébtől függ eléggé. Nálam is volt már rá példa, hogy két sör és két feles után már éreztem hogy nem lesz jó a dolog, mert nem etem aznap semmit és nem is aludtam előtte éjjel sokat, de volt arra is példa, hogy négy óra alatt lement 5 sör és 5 feles, de úgy a felénél ettünk egy jó kis pörköltet, közben meg csak jó kedvem lett, de semmi egyéb.


Még egy adott szervezetnél is sok függ például ezektől ami nálam is, hogy mennyire vagy kipihent, mennyit eszel előtte és közben.

2017. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ennyit meg se éreztek.
2017. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez a legrosszabb mennyiség. Vagy nem isztok, vagy veszel még. Semmi nem lesz nyitva, mi van, ha valaki rápörög a szeszelésre? :D
2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!