Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik rövid italtól nem lesz...

Melyik rövid italtól nem lesz kellemetlen leheletem?

Figyelt kérdés
Ha esetlegesen randira készülök befeszülök min pók a lucernásban. Gondoltam előtte mondjuk fél órával egy kispohár Jagermeistert inni, hátha ez segít (Nem arról van szó hogy józanul nem lehet kibírni csak túl félénkes vagyok) De viszont nem szeretném hogy kellemetlen leheletem legyen.
2016. dec. 19. 23:59
 1/7 Carragher_x ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs olyan ital, amit ne lehetne érezni. Ha mindenképp kell vmi, akkor a megoldás a fogmosás és rágó:)
2016. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vodka, tequila, vagy feles és rágó.
2016. dec. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Félénkes" ?


Nem, te igénytelen és tanulatlan tuskó vagy. Ha nekem piaszagúan jönne el randizni valaki, kivágnám, mint .............

2016. dec. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vodkát igyál, vagy tiszta szeszt. :-)
2016. dec. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézus:DDD

Szerintem ezzel csak elfogod ijeszteni és rosszabb mintha félénk lennél.

2016. dec. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MINŐSÉGI vodka.
2016. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó maradok saját magam :) De azért 3-as mielőtt még tettem volna bármit te elítélnél. Azért szerintem ez igénytelen tanulatlan hozzászólás volt.

Többinek köszönöm a választ :) Maradok önmagam, legalább magam miatt cseszem el ha neadjisten az lenne. :D Na jó csak pozitívan.

2016. dec. 20. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!