Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés ha valaki becsicc...

Milyen érzés ha valaki becsiccsent?

Figyelt kérdés
Esetleg vidámabb vagy lelassul? Érzi hogy szédül vagy nehezen megy egyenesen meg ilyenek? Valaki elmagyarázná ezt a becsiccsentést? (Csak kiváncsi vagyok és kipróbálni nem akarom)

2016. nov. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak becsiccsent, akkor jobban érzi magát az ember, mindenen nevetgél, ha már be is rúg, akkor van az, hogy nem tud esetleg egyenesen menni stb. És ennek az egész 'periódusnak' a végén fáradékony lesz az ember (de ez mindenkinél máshogy van)
2016. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Én még annyit hozzátennék, hogy ha valaki be is rúg, akkor sok esetben azt követi a másnaposság.


Higgy nekem, azt nem akarod megtudni, hogy milyen.

2016. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha becsípsz általában vidámabb leszel, oldódnak a gátlások, melegségérzetet ad, felpörget, minimális ügyetlenséggel járhat. Nem okoz emlékezetvesztést, másnaposságot sem szokott.

A részegség már más tészta, ott gyakori, hogy előtérnek az elfojtott érzelmek van aki egyenesen agresszív lesz, más meg akár sírva fakad mert csúnyán néz rá valaki. A másnap borzasztó, főleg ha a felére nem is emlékszel az előző estének.

2016. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Azért én sajnálnám ha nem tudnám milyen másnaposnak lenni. Rengetegszer voltam másnapos, úgy is, hogy dolgoztam, és úgy is, hogy pihentem. Igazából egyik sem olyan orbitálisan rossz, mint ahogy az emberek leírják. Ha az ember pihenni tud másnap, kifejezetten nem zavaró - nem mondom, hogy kellemes. Munka közben egy darabig alig elviselhető, de egy idő után ( 2-3 óra ) elszáll. Személy szerint a lefekvés utáni rosszullét egymilliárd plusz egyszer roszabb, mint a másnaposság!
2016. nov. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!