Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért lehet ez az érzés,...

Miért lehet ez az érzés, normális jelenség?

Figyelt kérdés
olvastam hogy aki viszonylag rendszeresen/gyakran iszik annak hozzászokik jobban a szerevezete, több alkoholra van szüksége ugyanazon hatáshoz, de azt nem értem miért van az ha pl. egész héten nem iszom, csak egymást követő két nap hétvégén első nap megérzem jobban az adott mennyiséget, míg másnap ugyanannyi már "kevesebbnek" tűnik úgymond ez miért lehet? egy napa alatt így tolerálná a szervezet ha csak alkalmi ivó is valaki?
2016. ápr. 30. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Nálam olyan van, hogy egyszer megiszok elég sok rövidet és alig érzek valamit, máskor meg 1 pohár bortól is fejreállok. Nem értem.
2016. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ mit iszol, hány százalékos az ital.
2016. máj. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért mert penye vagy, többet kell inni, és töményet, lehetőleg házit.
2016. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!