Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen átlátszó üdítők vannak...

Milyen átlátszó üdítők vannak amik nem szénsavasak?

Figyelt kérdés
olyan koktélt szeretnék csinálni ami kék és átlátszik. Szóval olyan üdítőre lenne szükségem ami fehér max enyhén sárgás mint pl limonádé vagy ilyesmi de ne legyen szénsavas,mert ebbe curacao-t öntenék és így átlátszana. ilyen üdítők vannak még amik ilyenek?

2016. júl. 20. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A vodka átlátszó, nem szénsavas, és engem felüdít egy bizonyos mennyiség után.
2016. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de üdítőre gondoltam. :D nem alkoholra
2016. júl. 21. 00:22
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ :D és engem is felüdít. vodka lesz a koktélben mindenképp. az a favorit :D
2016. júl. 21. 00:23
 4/9 A kérdező kommentje:
koktélban*
2016. júl. 21. 00:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a Jana-nak vannak ízesített vizei, a topjoy új limonádés kiadásával is érdemes foglalkozni ilyen téren, bár nem hinném hogy abból bármi jót ki lehet hozni...most nem jut eszembe egyéb
2016. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is íz ízesített vizekre gndolnék, vagy esetleg szörpökre. Pl. bodza, akác, citrom
2016. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mojitot ütnék fel blue curacaoval. Bacardi, lime, cukorszirup, jég, menta kell még bele.
2016. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apentának van nagyon finom mangós-almás ízesített ásványvize. Lehet más ízben is kapni.
2016. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az almalé valószínűleg már túlzottan befolyásolja a színt, de hígítva jó lehet. Esetleg fehérborok és vermutok is szóba jöhetnek, igaz hogy alkoholosak de nem tömények.
2016. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!