Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nyolckor ittam 2 dl sört,...

Nyolckor ittam 2 dl sört, viszont most hívott anyukám hogy szüksége lenne egy fuvarra. Merjek autóba ülni? Baj lesz ha szondáztatnak?

Figyelt kérdés
Azt hittem ma már biztosan nem megyek sehová,azért a lakótársaimmal söröztünk kicsit.Egy pohárral ittam,nem volt teljesen 2 dl.Anya most hívott hogy arra kelt fel hogy bedagadt az arca és nagyon fáj a foga,vigyem már be az ügyeletre.Kalkulátor szerint már vezethetek,de én nem vagyok benne biztos.Abszolút nem érzem ittasnak magam,de tudom hogy zéró tolerancia van,úgyhogy akkor is megbüntetnek ha csak épphogy mutat valamit a szonda.Mi legyen,menjek érte taxival?
2016. máj. 5. 22:28
 1/5 Mojjo ***** válasza:
2 dl átlagos sörnek le kellett azóta bomlania.
2016. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán vezethetsz
2016. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zéró tolerancia van. Mehet egyszer taxival is.
2016. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy az van... de mivel mint írta nincs 2 dl amit ivott, és eltelt kb 2.5 -3 óra, ami idő alatt 4-5 dl ( ha nagyobb darab, akár majdnem 1 liter) sörben lévő alkoholt is lebont a szervezete szóval már nyugodtan vezethet
2016. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bírom mikor már a szülő egyet füttyent és a -felnőtt-gyereknek ugornia kell kötelezően akármi van... nem tudhatom milyen pontos volt az a kalkulátor és milyen érzékeny a szonda szóval én simán nemet mondtam volna nem a jogsim kockáztatom
2016. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!