Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rögtön az első gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön az első gyógyszert este tíz helyett reggel nyolckor vette be, mert elaludtam, abból lehet baj?

Figyelt kérdés
hétfőn szoktam kezdeni az új adagot, de most tegnap este elmaradt, hogy bevegyem, ma reggel pedig, ahogy felkeltem eszembe jutott, és bevettem, így már nagyon elkéstem vele? Alapból este 10 körül szoktam bevenni, így most ez reggel nyolcra csúszott, szóval a 12 órában benne van, viszont az első bogyó volt, nem tudom, hogy ez külön elbírálás alá esik-e a 12 órás szabályban...

2015. aug. 18. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírtad a választ! :-)

Nincs gáz, meg elvileg ha te most úgy döntesz, hogy reggelente veszedbe akkor reggel veszed be, elvileg a rendszeresség a lényeg, de egy fél nap csúszásból semmi baj nincs.


Ha mégis akkor majd kijavítanak, férfiként nem mondom, hogy tökéletese tudom mi hogy van a tabival :D

2015. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos a dologban, még mindig egyszerűbb egy hétig óvszert használni, mint egész hónapban aggódni, hogy véd-e vagy sem.
2015. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!