Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor fog ez a mennyiség...

Mikor fog ez a mennyiség kiűrülni a szervezetemből úgy hogy kocsiba ülhetek? 18/F lent több

Figyelt kérdés

Szóval házibuli lesz autóval leszek ott. 9-től iszok kb 12ig(nem folyamatosan persze:D) és megiszok várhatóan:

2 üveg/doboz sör

1 pohár bor

kb. 5 kis vodka

meg kis pezsgő talán, nemtudom. Én úgy gondolom hogy ez a menyniség kijön hajnaltól másnap 9ig kb., vagyis addigra jó lenne. Mit tudok tenni hogy minnél gyorsabban kijöjjön és helyes e a számolásom? ha nem akkor mennyi idő? köszi


2010. márc. 11. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 12 óra, mire kiürül az alkohol és az utolsó pohártól számolva.

Vagy menj taxival, vagy ne igyál szeszt.

2010. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vát ha 12 kor iszolt utoljára necces a regel kilenc.

Vagy ne menj kocsival vagy hívj sofőrszolgálatot vagy vegyél alkohol szondát és teszteld le magad, hogy már vezethetsz-e. [link]

De az egy dolog, hogy a szonda már nem mutatja ki a véredből lassabban ürül ki.

2010. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én is inkább taxival mennék, bár sokan úgy veszik, hogy mindegy, hogy ittak, ha aztán aludtak, akkor másnap már nem számít. De azért ilyenkor szerintem ezeket még ki lehet mutatni, pláne, hogy rövidet is fogsz inni.

De amúgy ez attól is függ, hogy hány kiló vagy.

2010. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 60 kilós férfi mája két óra alatt bontja le a három deci sörben lévő 12 gramm tiszta alkoholt. A pohár borban és egy fél vodkában kb. ugyanennyi van. Ezt az utolsó korty után 12 órával még simán kimutatja az elektronikus szonda. Aludd jól ki magad, és kajálj rendesen közben.
2010. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szó, ami szó, nem biztonságos már akkor vezetni ennyi pia után.
2010. márc. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
75 kilós vagyok. 183cm magas. Maximum ennyit iszok, ugyanis hamar megárt nekem. Hajnalig iszok utána eszek majd alszok olyan 3-5órát. Utána kávé meg ami friisit és igy vezethetek utána? Cél egyértelműen egy esetleges szondázásnál az hogy ne vegyék el jogsimat!
2010. márc. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!