Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van-e olyan étel vagy ital...

Van-e olyan étel vagy ital ami az alkoholt a szervezetemből gyorsan eltünteti?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

igen van, de az csak arra jo h ha bevagy naon rugva és megiszod akk kijozanit, de 5000.- és a benzikutakon lehet venni elvig:( nekem el kéne egyszer-kétszerXD

2010. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem nagyon van olyan anyag ami az alkohol lebomlását elősegítené ezért nincs. Másnaposan korán se ülj kocsiba mert előfordulhat, hogy a szonda kimutatja.
2010. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kávé és a tea a véralkohol szinted nem csökkenti, de ha nem vagy teljesen kiütve és az emésztésed és a keringésed rendezett(magyarul éppen nem hánysz és fosol) másnaposság ellen egy jó erős kávé, vagy kis pohár olyan erős tea amiben megáll a kiskanál, jó sok cukorral csodát tehet
2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen étel... méghozzá a savanyú uborka :) mivel a savanyú uborka tejsavat tartalmaz... ez az alkohollal érintkezve semleges észtereket képez, tehát lebontja az alkoholt :)
2010. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki az OUTOX-ot. Mondjuk 500ft, de ha sürgősen kell akkor kettőt lecsapsz belőle és kb egy óra alatt kitisztít. Én kipróbáltam, nem rossz, de inkább maradok az aszpirin+alvás kombinációnál. Olcsóbb, jobb! Kajába jó szaftos pörkölt, krumplipürével csodákra képes.
2010. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zsíros kenyér , húsleves!Ennek is kell idő de azért nem olyan sok
2010. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha másnaposság ellen kell, akkor egy sör megfelel, mivel segít lebontani az acetaldehidet ami a másnaposságot okozza ^^. Vettük kémiából meg ki is próbáltam :D, nálam bevált
2010. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a burgerkingből az ernő menü vált be. De tényleg:D utána már sokkal jobban vagyok.
2010. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!