Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a különbség az üveges és a...

Mi a különbség az üveges és a csapolt sör között?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege: mitől más a csapolt sör? Mitől frissebb, lágyabb, könyedebb??? Minden különbséget soroljatok fel, ha tudtok. Pultosok előnyben :)
2015. febr. 10. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, ha csapolva veszed, nem tudsz róla semmit, így lehet, hogy vizezik. Másrészt a csapolással másképpen engedik ki a sört, mintha te csak kitöltenéd a palackból. Például van a Guenisse sör és azt valami különleges módon csapolják, hogy a habja olyan legyen, mint amilyen, ezért a cég kitalált egy technikát, hogy dobozból is hasonló legyen.
2015. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon érdemes mindenhol üveges sört venni, mert a csapolt sört szétvízezik. Elméletben a csapolt sör finomabb, hidegebb, de én igazi csapolt sört csak Németországban ittam. Itthon voltam egy 5*-os szállodában, még ott is vízezték a sok ezer forintos csapolt sört...
2015. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a különbség ennek ellenére, én mindenből a csapoltat szeretem. :) Pl. kólában is annyival jobb a gyengébb ízű SZERINTEM. De csak szerintem.
2015. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj!

A hozzáértés súlyos hiánya... Az igénytelen helyekről gyűjtött tapasztalat...


Szomorú.

2015. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gulsun válasza:
2016. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahol én veszem a csapolt sört, ott frissebb a sör, ami sokkal üdítőbb. Ezt a csapoltat nem pasztörizálják, csak szűrik, ezért nem kell bele mesterséges co2, hanem csak az erjesztésbeli co2 van benne, ami miatt kevésbé szúr, inkább simogat.


De ez nem minden csapolt sörre igaz. Én főzdéből szerzem, tudom, mi van benne.

2016. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!