Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megittam egy felest, mert...

Megittam egy felest, mert fájt a torkom és kicsit csípett, miért?

Figyelt kérdés
Alapvetően, amikor még csak a számban volt nem is éreztem, hogy erős, de egyszer amikor nyeltem eléggé marta a torkomat, a többi korty nem volt rossz. Ez el fog múlni, vagy fog enyhülni? Most 14 éves vagyok.

2014. dec. 13. 11:29
 1/3 anonim válasza:
Mert egy gekkót is lekell hozzá nyelni hogy segítsen a torkodon !
2014. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor be van gyulladva a torkod, lehet akár sebes is, de lehet csak érzékenyebb is. Ilyenkor bizonyos anyagok erősebb érzést váltanak ki (só, alkohol, savak, lúgok, stb). Valószínű, ha a gyulladás megszűnik, ez javulni fog. Ám nem mindenre megoldás a feles. Néha talán érdemes lehet egy orvost is megkérdezni, hogy mi van a torkoddal, ha már fáj... talán :)


Amúgy egy kevés (kiskanálnyi) mézzel elkeverve kevésbé fog csípni. Ha már ezt a népi gyógymódot használod :)

2014. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már nem fáj, amúgy is ilyenkor (ritkán fordul elő ilyen) csak reggel szokott fájni és gondoltam inkább gyorsan elmulasztom. Kicsit gyengült az egyensúlyérzékem, mert éhgyomorra ittam meg, kevés idő alatt, de utána egyből ettem, mert tudom, hogy nem tesz jót. Viszont úgy érzékelem, hogy a pia a gondolkodásomra nincs hatással (vagy csak nagyon kis mértékben), most játszottam online egy sakkmeccset és nem léptem olyan rosszakat (bár el néztem egy vezért, de azt pia nélkül is :D).
2014. dec. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!