Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha tegnap este megittam 4l...

Ha tegnap este megittam 4l bort, az mikor ürül ki?

Figyelt kérdés
Férfi,70 kg
2014. jún. 25. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annyitól8sőt felétől is) fejre lehet állni, még akkor is, ha megettél mellé egy hatalmas adag ételt.Emiatt nem hiszem el, hogy egyedül megittál annyit. De ha mégis, holnap reggelig én nem mernék a helyedben vezetni.
2014. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megittam annyit :D azért kérdeztem, mert este 10-re mennék dolgozni és szondáztatnak. Csak az érdekel hogy kimutatná-ebamit tegnap este ittam. Ja és a sikeres záróvizsga alkalmából volt :D
2014. jún. 25. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
tegnap estétől ma este 10-ig kimegy. Sok folyadék, pihi, kávé
2014. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mellette tisztán volt. Ha nem biztos hogy ki megy akkor nem kockáztatok inkább.
2014. jún. 25. 14:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Fújj egy próbát.


Elvileg minden szondáztatós helyen ennek biztosítottnak kell lenni, kell hogy legyen ilyen opció.

Tehát bemész, és mielőtt fújnál, szólsz, hogy lehet hogy még van benned alkohol, nem áll szándékodban úgy munkába állni, hogy ittas vagy, csak nem volt lehetőséged máshol ellenőrizni, hogy kimutatható e még az alkoholszint.


Ilyenkor, azt mondod, szeretnél fújni egy próbát, és ha jelez a gép, akkor köszönöd szépen, további jó estét kívánsz, és egyszerűen hazamész.

2014. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első, Te miről beszélsz? 4 decit nem lehet meginni egyedül? Ismerek olyan embert, aki minden nap megiszik 3-4 üveggel, és mégse látom soha KO-nak, csak kellőképp ittas :)

Ha rendesen nekiülnék, 2 üveggel be tudnék nyomni énis, Rozéból meg fröccsből meg az Isten tudja mennyit, szóval nem olyan sok az a 4 deci, sőt, egyáltalán nem sok..

2014. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem már akkor nem volt benned mikor felkeltél reggel.
2014. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző, lehet hogy most is van benned 1-2 üveg, mert már félre látsz! :)


Áruld már el melyik résznél olvastál te deciről?

A "l" az litert jelet!

A deci az "dl".

2014. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajj, ez most keményen sokkolt.. hogy a pics*ba ittál ennyit? Ennyitől lehet olyat hányni, ami soha nem jön ki a szőnyegből.. :D
2014. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éppen a mosdó is eldugult :D :D
2014. jún. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!