Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Holnap lesz a szülinapom,15...

Holnap lesz a szülinapom,15 éves leszek, baj ha iszom Martinit?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, milyen berúgni... :D
2010. jan. 29. 21:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
ja mert te 15 évesen biztos egy bonbonmeggyet se ettél meg:-D Miért ne ihatna,csiphetne be? a berugás nem feltélen ihb bulival jár együtt,és nem is a srága földig
2010. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

akkor holnap a te szülinapodra is koccintok haverokkal:D

boldog szülinapot.

de ha már 15.-en berugsz, 18.-on már mitfogsz csinálni? XD

2010. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

22:15 egyetértek veled :D

És köszönöm mindenkinek. :) Nem akarok halálosan lerészegedni, de ki szeretném próbálni.

2010. jan. 29. 22:30
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Képzeld el, hogy elmúltam 30, de még egy kortyot nem ittam! Dehát ki minek akar látszani... Mert egy 15 éves részeg, vagy akár csak becsípett lány is inkább egy rossz k.rva hatását kelti, mint egy nőét. Egyszerűen undorító.
2010. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írtuk volna hogy ne akkor is ittál volna. Ugye.
2010. jan. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyszer valamikor ki kell próbálni,nem értem,hogy miért jó ez a fiataloknak... Viszont szerintem 15 évesen valami gyengébbel kezdj!Majd később,pár év múlva ráérsz kipróbálni Boldog Szülinapot! :)
2010. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Figyelj, szerintem nyugodtan ihatsz, de először is legyen veled olyan, aki józan marad, hogy tudjon rád vigyázni, másrészt addig igyál, amíg jól érzed magad, ne addig míg végül hánynod kelljen, az hidd el, hogy már nem fog tetszeni. Amúgy meg, lehetőleg olyanokkal legyél, akik később nem fognak kigúnyolni emiatt, elég kellemetlen utána. 15 évesen nem gáz végülis, de azért próbáld meg tartani a határt. Szerintem ettől senki nem lesz alkoholista, mivel ez a szülinapod. Az alkoholista, aki azért iszik, mert már hiányzik. Különben is jobb most kitapasztalni, hogy mennyit bírsz, mint később megtudni hirtelen.

Vigyázz azért magadra! jah és Boldog szülinapot!:)

2010. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

boldogszületésnapot utolagis : D

amugy miért ne ihatnál martinit? : D

ha szüleid "alergiásak" rá, akkor pedig aludj ott valamelyik barátnődnél : D

2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

tudom hogy már "rég" elmúlt...de hozzászólnék azért a dolgokhoz :D én 16 vagy (pár hete lettem) és ciki nem ciki,de 15. évem második fele bulikkal telt el,és igenis jártam bulizni,kocsmákba,és INNI. Húha...élek...nem vagyok mocskos k*rva,egyszerűen jól éreztem magam! és fogom is:D előttem az élet:D

te meg most lettél 15 :D kamasz kor,és ez a legjobb,tessék bulizni és inni :D

mindenki tudja hogy a tinikor lázadókor nem?:D nagy lázadás lenne otthon ülni egy rohadt kötelezőt olvasni és narancsszódát inni az esti mese után!

remélem jól érezted magad! írhatnál pár sort hogy mi lett a martinizásból:D vagy h kipróbáltál-e esetleg más piákat is:P

és Boldog Szülinapot utólag is!

2010. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, és az utolsóval teljesen egyetértek :D Nos hát a buli nagyon nagyon jól sikerült, sztem még sokáig fogom emlegetni. Ittam Martinit, elég sokat, és be is rúgtam tőle, de komolyabb bajom nem lett tőle. :D Utolsó, esetleg egyszer együtt is elmehetnénk bulizni :D
2010. febr. 6. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!