Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan italkeverést keresek...

Olyan italkeverést keresek amitől nem érződik az alkohol mégis mosolygóssá tesz?

Figyelt kérdés
Bármiféle megoldás érdekel, csak ne érezzem azt a szörnyű ízét az alkoholnak.
2014. okt. 13. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Koktélok! Pina Colada főleg :D Annyira finom és én sosem érzem benne az alkoholt :D
2014. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így szoktam inni, ha nem akarom az alkoholt érezni:


A Lidlben veszek 1890 forintért egy üveg 0,7-es Castelgy London Dry Gint. (37,5%-os alkohol)

És veszek mellé kb. 150 forintért egy 1,5 literes Tonic Water nevű tonicot.


Mindkettő citromsárgás színekkel van felcímkézve. Ezt a kettőt kell keverni úgy, hogy pl. 1 deci gin:2 deci tonic.

Az alkohol abszolút nem érződik és eléggé itatja magát, mert a tonic szénsavas és cukros. A gin íze elveszik. Hamar el lehet érni a kívánt hatást.


Ha mosolygóssá akarsz válni tőle, akkor kb. 1 deci gint igyál 2 deci tonikkal. És fontos, hogy hamar meg lehet inni. Ja és persze vegyél be utána egy rágót, de ha ezt megcsinálod (egy szimpla rágó bevétel), akkor nem érződik rajtad a pia sem más által.

2014. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy szoktam, hogy fogom a pálinkás üveget amin nincs cimke és azzal kinálom a társaságot. Ha kérdezik mi van benne azt mondom, hogy kéjgáz, már is mosolyog mindenki.

"Na lám milyen jó a hatása, még nem is ittatok belõle már is jó akedvetek."

2014. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!