Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Érettségi banketteken, lehet...

Aramnd kérdése:

Érettségi banketteken, lehet alkohol tartalmú italokat fogyasztani?

Figyelt kérdés
Mert ha igen,az enyémen sokat szeretnék.
2014. aug. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt osztálytársam nagyon le lett itatva
2014. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18, miért ne lehetne.
2014. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Messze van még, először juss el addig, utána ráérsz tervezgetni, hogy mennyire rúgj be.

Érettsegi UTÁN szoktak bankettet tartani. Szerinted milyen következménye lehet, ha tanári tiltás ellenére iszol??? Elárulom, SEMMILYEN, mivel már nem lesznek a tanáraid.

2014. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi ittunk, persze. 18 ugyan nem voltam, de biztos sokat számít egészségügyi szempontból 1-2 hónap (még a szolid ifjak is szoktak inni tizenpár évesen, a szüleikkel, egy korty pezsgőt szilveszterkor. Kevesebbet árt, mint 18 évesen egy oltári nagy berúgás, azt hiszem)... De csak egy martinit ittam, nem vagyok italozós típus, bár később volt 1-2 érdekesebb estém. Ami szintén nem tette tönkre az életemet.

Berúgni nem tudom, mi értelme van az érettségi banketten, de többet inni, mint én anno, miért ne?

2014. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem most volt Júniusban mi söröztünk a haverokkal hiába voltak ott a tanáraink. Ez iskolán kívüli program ráadásul érettségi után van úgyhogy már nem tehetnek semmit, szóval nyugodtan, de szerintem te is maradj a sörnél, és esetleg ha elmentek tovább az éjszakába akkor igyatok töményet, mert egyrészt a tömény szörnyen drága az ilyen helyeken másrészt azért nem túl vicces ha atomrészegen széthányod a vendéglőt.
2014. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!