Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sör pótolja az étkezést?...

A sör pótolja az étkezést? Sörrel jól lehet lakni?

Figyelt kérdés

Nincs itthon semmi kaja, se kenyér, és nagyon éhes vagyok, de ilyen dögmelegbe nem megyek el a boltig


Viszont van itthon 2 doboz sör.


Sörrel jól lehet lakni? Folyékony kenyér!

Pótolja az étkezést a sör?



2014. júl. 21. 13:41
1 2
 1/18 Phoney ***** válasza:
100%

Folyékony kenyér, hogyne, az Unicum pedig gyógyszer, a pálinka csodaszer. Nem pótolja.


Az éhségérzeted viszont elmúlhat tőle, és az alkohol lebomlása alatt némi energiát is ad.

2014. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha nem eszel, akkor jobban fog ütni.
2014. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Sörtől csak éhesebb leszek, hiába szénhidrát.
2014. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
kérdezz meg egy alkoholistát
2014. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lehet igy is számitani:

Két szelet kenyér, vagy két pohár kenyér! A vicc kedvéért.

Na de, komolyan: Nem lehet vele jólakni, söt számodra még rosszabb hirem van, a sör étvágygerjesztö.

2014. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze te lusta dög!Folyékony kenyér:DD Te nem szégyelled magad?:Oo:D amugy m3g ehesebb leszel töle..:D
2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Emberfüggő. Van, aki éhes lesz tőle, van, aki jóllakik vele. Én az utóbbi csoportba tartozom, egész tartósan laktat, ami érdekes, mivel merő szénhidrát, inkább hamar meg kéne éheznem tőle... :D
2014. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Persze te lusta dög!Folyékony kenyér:DD Te nem szégyelled magad?:Oo:D amugy m3g ehesebb leszel töle..:D



na, ilyen kártyák is vannak a pakliban? én azért megválogatnám szavaimat, de föleg odafigyelnék mit is olvasok, és minde szót elolvasnák.

2014. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
90-es a glikémiás indexe, kb olyan, mintha üresen ennéd a kenyeret, sőt, még annál is gyorsabban felszívódik a benne lévő egyszerű keményítő, hiszen nemcsak gabonából van, de folyékony is.
2014. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Phoney ***** válasza:
Egyébként nem tudom, miről beszéltek itt, a sörben csak nyomokban van keményítő és szénhidrát. Mert ezekből (meglepő, de!) sörgyártás közben etanol lesz.
2014. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!