Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az ha az ember...

Miért van az ha az ember bebaszik másnap nem emlékszik semmire? Mire van hatással ilyenkor a pia?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor vagy elájultál, vagy memóriazavarod van, amit kezeltetni kell, egyfajta "agybaj".

én eddig akárhányszor beb.asztam, mindig emlékeztem mindenre.

2010. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is gondolkoztam el rajta eddig, ezt találtam gugliban:

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az agydat úgy képzeld el mintha fotókat képszítene.kis képeket.és a kis képekből lesz egy nagy egész szoti(pl felemten haverokhoz bebasztam).Az alkolmámornak köszönhetően azonban ha sokat iszik az ember a képek egyre homályosabbak.végén az agy már nem tudja összerakni egy egész sztorivá annyira homályosak.na kb ennyi:)
2010. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elsőnek:

akkor vagy nagyon jól bírod a piát,vagy nem basztál még be igazán;)

2010. jan. 8. 17:54
 5/8 A kérdező kommentje:
am köszí a válaszokat :)
2010. jan. 8. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

a szervezeted ahogyan lebontja az alkoholt, acetaldehid keletkezik, ami mérgező hatású, gondolom ettől lehet.


de azért ahhoz nagyon sokat kell inni, velem eddig csak 2x fordult elő ilyen, ráadásul valami rossz minőségű bortól

2010. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%
Csatlakozom az elsőhöz: nem vagy csak nagyon-nagyon ritkán van az,hogy nem emlékszünk SEMMIRE se. Aki azzal jön,hogy "jaaaj,tegnap ittam,nem emlékszem semmire se",az hazudik. Én már voltam olyan részeg,hogy haza kellett hozni,de furcsa módon MINDENRE emlékeztem...lehet belekötni(nem fog sikerülni)
2010. jan. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol hatására elpusztul jó néhány agysejted. Ilyenkor azok halnak meg először, amik a friss emlékeket tárolták, ezért van a black-out (és a fejfájás is, persze, ha jól tudom).
2010. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!