Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból később bajom hogy fiatalkorban hétvégente (péntek szombat) piálok?

Figyelt kérdés
Általában töményeket (rövideket)van olyan is hogy egy este alatt megiszok fél vagy többet is belőlük
2014. máj. 30. 18:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, lehet.
2014. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Eléggé sanszos.
2014. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezt nem tervezem huzamasabb ideig csak hát minden fiatal iszik sőt sokan vedelnek is és én űgy gondoltam hogy ez nem jelenthet problémát
2014. máj. 30. 18:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval nemtudnék rá szokni mert hétköznaponként rá se tudok nézni semmilyen alkoholra
2014. máj. 30. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

26 eves vagyok es bizony 16-17 eves koromban.lany létemre majd minden hetvégén pialtunk,sajnos olyan volt a barati kör. 18 eves koromban megismerkedtem a mostani parommal,es az eg küldte öt,nem tudom hol lennék ha folytatom. Jelenleg nem erzem.hogy karos lett volna,de ez nem jelenti azt hogy kesöbb sem fogom. Anyuka vagyok mar,es normalis eletet elek,utana egyetemet is végeztem,de lejet nem mindenki ilyen szerencsés. Ha teheted inkabb ne,vagy csak minösegi italt es mertékkel.

2014. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát rossz, olcsó piát ritkan iszok szerencsere de sokat gondolkodtam ezen és viszább akarok venni
2014. máj. 31. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ne igyál mert más ezt teszi.
2014. jún. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már az is példaértékű, hogy ez egyáltalán eszedbe jut és átlátod, hogy nem túl egészséges. Semmi baj nincs abból ha iszogatsz, fiatal vagy bulizz, érezd jól magad! De csak mértékkel. Ne idd magad ájulásig főleg ne minden hétvégén. Szerintem mindenkinek van/volt olyan korszaka, hogy minden hétvégén piált.
2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!