Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy sex on the beach mennyire...

Egy sex on the beach mennyire erős?

Figyelt kérdés
Pl egy tini (17) éves lánynak, aki nem gyakran szokott inni.Megárt? Vagy azért ennyitől még csak jó kedvem lesz?

2014. máj. 15. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Összesen 4cl tömény van benne, ami nem tesz ki egy adag alkoholt (az ugyanis egy "feles", azaz 5 cl).


Max akkor kéne bármennyire aggódnod 1 azaz egy ilyen elfogyasztása esetén ha indián vagy.


Persze 3-4 ilyen és már be vagy rúgva.

2014. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1#, nem tudom honnan vetted ezt hogy 4cl alkohol van benne, ahol ezt 4cl-el csinaljak ott kisporolnak belole.

Az IBA recept szerint is 4cl vodka es 2 cl Peach schnaps van benne, egy standard italnal ezt nem art betartani.

2014. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyebkent a "feles" sem 4cl hivatalosan magyarororszagon, mar nagyon regota 4cl es 2cl amivel tomenyeknel dolgoznak.

Azaz pl egy feles palinka 4cl, nem 5cl.

2014. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a lenyeg a lenyeg, a koktelok azert koktelok mert nem erosek.
2014. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk egy jo Mai Tai vagy Flaming Lamborghini utan mond :)
2014. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én felesnek most is az 5cl-t hívom, mert a feles azért feles mert fél deci. Mindenesetre még 6cl töménytől sem fog berúgni senki, úgy meg pláne nem, hogy van benne bőven alkoholmentes cucc is, szóval nyugodtan meg lehet inni egyet bárkinek. Persze vannak sokkal ütősebb koktélok is, pl.: Long Island Iced Tea amiben van 5 féle tömény lehet hogy egy kezdő ivónak be tud ütni.
2014. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Ja, ebben az országban még az alkoholt is kicsalják a poharadból.

A "feles" azért FÉL, mert valaminerka fele, jelen esetben egy decinek a fele.


De kiszámolhatod úgy is, hogy megnézed az italok alkoholtartalmát.

Ha összehasonlítod egy pohár bor, egy korsó sör, és egy feles tömény alkoholtartalmát, akkor UGYANANNYI ALKOHOLT KELL TALÁLNOD BENNÜK.

És ez csak úgy lehetséges ha egy "feles" az 0,5 dl.


PS: a receptet a netről lestem meg.

2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ejj.


A feles a gyengék decije.

- Tibi atya

2014. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!