Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki egy húzásra megiszik...

Ha valaki egy húzásra megiszik egy 7 decis üvegnyi Dankó bort, mi történik vele?

Figyelt kérdés
Megérezné az illető nagyon?
2014. ápr. 12. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Életkorától függ. Te megéreznéd nagyon.
2014. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megérezné de nem lenne annyira durva.
2014. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon nem az életkorától függ, hanem hogy mennyire van hozzászokva.

ha az illető 20 éve iszik, mondju már alkoholista, akkor meg se kottyan neki.

én lehet a detoxban kötnék ki, mert évente 1x-2x iszom max egy pohár bort.

de ismerek egy ár embert, akiknek ez a mennyiség a "szinten tartáshoz" kell. nélküle még agresszívak.

2014. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy egy 15 éves gyerek annyira hozzá lenne szokva. Természetesen egy 30 éves nem ivóra is hatna, de egy 30 éves nem ivó nem csinál ilyen baromságot. Mert minek csinálna? Szóval ilyet, vagy egy kamasz, vagy egy szeszkazán csinál.
2014. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ én 2 éve iszok elég jól 97kg vagyok, és ha telezabálnám magam előtte és aztán lehúznám akkor egy kisebb jókedven kívül más bajom nem lenne, de ha mondjuk egy 50 kilós lány húzná le éhgyomorra, úgy hogy nem igazán szokott inni akkor ő valószínűleg nagyon szarul lenne és hányna rendesen.
2014. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15 éves is lehet annyira hozzászokva!

Reméljük, hogy nem ilyenek, de egy elkallódott gyerek vagy pl. drogos, vagy az utcán él, vagy bandázik, vagy intézetben van bűncselekményért, stb. hát én simán el tudom képzelni!

én is voltam kamasz, sok hülyeséget megcsináltunk!


most vagyok 30. egy 30 éves nem csinálja, mert miért csinálná?????

ekkora hülyeséget!

én nem csinálom, DE akit elhagy a párja, akivel az egész életét tervezte?

akit kirúgnak a munkahelyéről és leissza magát?

akinek kilátástalan az egész élete, pl a hitelei miatt?


nagyon is el tudom képzelni, életszerű mind a két korosztály esetében. akkor is, ha nincs a közeledben ilyen.

a fiatalok sok meggondolatlan dolgot tesznek, az idősebbeknek pedig van annyi problémájuk (érzelmi, anyagi, egészségügyi), ami miatt megteszik.

azért egy üveg bor egy húzásra nem olyan eget rengető dolog, hogy ne merjék megtenni az emberek!

2014. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én lehúztam két litert is p.cs koromban a jóféle sparos flakonos borból(kólával keverve), jött is vissza nem sokkal késöbb(szerencsére) nagy bajom egyébként nem lett töle, berugtam, de nem tudatlanra.(55 kg , 170 cm és 16 éves voltam akkor) viszont elég komoly nehézséget okozott megmaradni másnap!

Nagy balf.sz voltam akkoriban :D

2014. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 decit még vízből sem egyszerű meginni, valószínűleg kihányná.
2014. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vízből is sok? A legtöbb üdítő fél literes és az simán lemegy, ennyi bor alkoholtartalma meg kb két feles, attól se nagyon szoktak hányni. Én mondjuk utálom a bort, a felét se tudnám meginni :).
2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha mondjuk 3 hete áll a hűtődben akkor azért szellőztesd előtte, igyál inkább pálinkát
2014. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!