Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek miért férfiaknak...

Szerintetek miért férfiaknak szólóak a sörreklámok és miért férfias ital úgy általában a sör? (22/N/sörkedvelő)

Figyelt kérdés

Vagy csak én érzem így?


Nőt ugyanannyit ismerek, mint férfit aki szereti a sört, de olyan furának érzem, hogy pl ha beírom googleba, hogy 'beer' és 'woman' ezeket a bögyös szőkéket dobja ki. :D


Ha sörrel kapcsolatos vicceket olvasok, azok is gyakran nőgyülőlős, asszonyra vagy anyósra panaszkodós hangulatúak.


Ez a kép a sörről, sörfogyasztásról hogyhogy nem alakult még át szerintetek?



2014. márc. 17. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is kedvelem a sört nő vagyok.

Talán azért mert réges-régen csak a férfiaknak volt szabad nyiltan alkoolt inni. aztán nagyából valamiért így maradt.

de azért már vannak olyan sör reklámok amikben szerepet kap a nő. de ezek egyenlőre még csak a gyümölcsös sörökre vonatkoznak az pedig egyenlőre még nem rendes sör. /nekem /. van azért 1-2 rendes sör reklám amiben mellék szereplőként felününk mi nők!!

2014. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor a reklámokat kitalálják, feltérképezik a célcsoportot és könnyen lehet, hogy pl. a sörivők 80%-a férfi és csak 20% nő, innentől kezdve célszerűbb nekik szóló reklámot készíteni, én szeretem a sört, nő vagyok, de sok nőismerősöm inkább más alkoholos italokat választ és nem kifejezetten a sör a kedvence, jobban belegondolva nekem sem a kedvencem.
2014. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen azért, mert még mindig jóval több férfi szereti a sört, mint nő.
2014. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért mert a nők nem nagyon szeretik mert picia hólyag :)
2014. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem több sört tud tárolni a hólyagom, mint egyik (fiú)haveromnak :D

de amúgy én is gyakorta rohangálok miatta

2014. márc. 24. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem rohangálok miatta ,mikor vedelek :) Nekem csövem van amire csomót kötök :)

Többnyire mindenki szereti a sört,csak mivel a nőknek tényleg kisebb a hólyag meg miegymás így azért nem szeretik inni,pedig szeretik inni de annyit nem ér meg nekik...

2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,mégis amikor sörözünk minden férfi ismerősöm hamarabb és gyakrabban járkál wc-re mint én. :D
2014. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szaga miatt. A nőies italok, pl. a likőrök vagy a Martini jó illatúak, és szerintem kicsit taszító, mikor egy nő sörszagú.
2014. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!