Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nekem miért nem adnak ki...

Nekem miért nem adnak ki szinte semmit a boltban?

Figyelt kérdés
Üdv! 15 éves vagyok, több helyen próbálkoztam már kisbolt, nagyobb bolt de nem adnak ki semmit amit csak 18 felett adnak ki elvileg. Már akkor is furcsán néz rám a pénztáros ha egy sima energiaitalt akarok venni. Kicsit furcs ez nekem mert osztálytársaim mindig mesélik, hogy kocsmáztak a hétvégén meg, hogy mennyire berúgtak stb. nekem meg kb egy alkoholmentes sört sem adnak ki. Miért lehet ez?

2014. márc. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég határozott.
2014. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
osztálytársaid jó nagy kamugépek
2014. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A határozottság tényleg fontos ilyen téren. A másik meg az, hogy vannak, akik simán a koruknál idősebbnek néznek ki, mások meg fiatalabbnak. Ha az utóbbi kategóriába tartozol, akkor teljesen érthető...
2014. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem tudom, hogy hazudnak-e. Külsőre amúgy teljesen átlagos vagyok, se nem idősebbnek, se nem fiatalabbnak nem nézek ki a valós koromnál.
2014. márc. 16. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 17 leszek pár hónap múlva, de nagy multikban sem kérnek tőlem személyit. Valószínű, hogy a 190 magas, 100 kilós termetem teszi. Simán 25-28 évesnek néztek már párszor. Ez van...ha megy arra egy kisebb társaság, akik közt vannak 18 évesek, kérd meg őket, hogy vegyenek neked egy üveget. Vagy odaadod előre a pénzt, pontosan annyit amennyibe kerül, vagy majd utána fizetsz, ha már megvették. Utóbbi nem fordul elő gyakran. Adj nekik annyit, amennyibe kerül az üveg és dobj rá egy százast, kétszázast. Annyit nekik is megér...
2014. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tőlem 23 éves koromban is kértek személyit...de amikor általános iskolások voltunk a kisebb üzletekben kiszolgáltak minket :P

Most már eléggé komolyan veszik ezeket.


25\L

2014. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leginkább attól függ, hogy nézel ki :D

Nem mellesleg attól, hogy osztálytársaid szerint ez menő, nem kell menni utánuk fejetlenül...

2014. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg osztálytársaidat ne kövesd még. Bőven ráérsz még berúgni..nekem első berúgásom olyan volt, hogy majdnem a rendőrségen kötöttem ki. Várj még vele pár évet.
2014. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!