Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valamit belekevertek az...

Valamit belekevertek az italomba? L/22

Figyelt kérdés
Egyszer nyáron elmentem 2 idegen külföldi pasival bulizni.Nem tudom vodkát ittunk..Kb 2-3 olyan felespohárba vagy mi a neve..Na most visszaemlékezve,azelőtt nem nagyon ittam mielött a elmentem volna velük bulizni nem voltam hozzá szokva az italhoz..De létezik hogy bedrogoztak?Mert mostána ittam és olyan pici pohártol nem érzem ugy magam..mint akkor fura ez az egész..De részegnek látszott a pali is meg én is..alig birta a csávo kinyitni a lakás ajtot..de a szex nagyon jo volt..Nem tudom nevessetek ki gyanus ez nekem!Másnap semmit nem éreztem hogy másnapos lennék..

2014. márc. 1. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ha elvileg még nem drogoztál honnan tudod hogy emlékszik-e az ember vagy nem?
2014. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mert sok dokumentum filemt látok róla!+ Van nekem elég bajom a drog nélkül is..bár nem mondom hogy nem csábitana..Sajnos nyugtaton élek évek ota..Meg antidepit szedtem másfél évig de már nem szedem mert nagyon hízlal és nem jó!
2014. márc. 1. 19:37
 13/22 Phoney ***** válasza:
74%
Ha ezért tettek volna valamit az italodba, akkor nem emlékeznél, hogy jó volt-e...
2014. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet remélem hogy nem! :D
2014. márc. 1. 19:42
 15/22 anonim ***** válasza:

,,Na most visszaemlékezve,azelőtt nem nagyon ittam mielött a elmentem volna velük bulizni nem voltam hozzá szokva az italhoz"

Nos, akkor szerintem ez azért van, mert az alkohol egy toleráns drog (még ha nem is nagyon, de ha valaki nem iszik sokat akkor nagyobb a tolerancia lép fel, ha majd később iszik).

Tolerancia - A szervezet a drogot (jelen esetben, alkoholt) tolerálja, megszokja, és az idő folyamán ugyanazon hatás eléréséhez az eddigi dózis többszörösét kell a szervezetbe juttatni

2014. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
65%
Biztos belekevertek valami parti drogot, teljesen nyilvánvaló! Nem is értem a kérdést. Meg gondolom a szexet is amiatt akartad, mert bedrogoztak.... O.o :D
2014. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Amugy is akartam!Ahhoz hogy legyek valakivel aki tetszik nem kell se alkohol se drog ;)
2014. márc. 2. 20:30
 18/22 anonim válasza:
Akkor meg nem tök mindegy, hogy belekevertek e vagy sem? úgysem fogod tudni megváltoztatni :D főleg, hogy ez egyszer nyáron volt... ugyan...
2014. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

A sztereotípiáktól eltekintve, hogy kis hazánkban elfogadottabb méreg a pia, mint a drog, tulajdonképpen mi a lényegi különbség a két tudatmódosító között, hogy most leitattak, vagy bedrogoztak?

Egyébként biztos, hogy nem volt benne drog. Az alkohol hatása ezer dologtól függ.

2014. márc. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 bumbi02 ***** válasza:

1. Mint írták, minek drogoznának be valakit drága pénzért, ha egy koktélért is lefekszik velük?

2. Ha tényleg zavar a tudat, akkor miért most, és miért nem akkor paráztál ezen, mielőtt elfogadtál volna két idegentől italt?

3. Ha csábít a drog, akkor meg mit álszenteskedsz. Döntsd el akkor hogy most zavar-e a dolog vagy sem.

4. Ezt már 14 évesen is tudja az ember, hogy az alkoholhoz valamilyen szinten hozzá lehet szokni, tehát első alkoholfogyasztásnál sokkal jobban "megviseli" a szervezeted, mint mondjuk 1 év iszogatás után.

2014. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!