Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valamit belekevertek az...

Valamit belekevertek az italomba? L/22

Figyelt kérdés
Egyszer nyáron elmentem 2 idegen külföldi pasival bulizni.Nem tudom vodkát ittunk..Kb 2-3 olyan felespohárba vagy mi a neve..Na most visszaemlékezve,azelőtt nem nagyon ittam mielött a elmentem volna velük bulizni nem voltam hozzá szokva az italhoz..De létezik hogy bedrogoztak?Mert mostána ittam és olyan pici pohártol nem érzem ugy magam..mint akkor fura ez az egész..De részegnek látszott a pali is meg én is..alig birta a csávo kinyitni a lakás ajtot..de a szex nagyon jo volt..Nem tudom nevessetek ki gyanus ez nekem!Másnap semmit nem éreztem hogy másnapos lennék..

2014. márc. 1. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ribizlit kevertek bele, de már korábban
2014. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mi az a ribizli?Én sohasem fogyasztottam drogot.De a pultnál előttem csinálta a csávó..Vagy lehet nem figyeltem?Mire érted?
2014. márc. 1. 19:04
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
arra érti hogy te vagy a ribizli
2014. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze ehhez szerintem.. :D De ha nem tudtok normálisan válaszolni,akkor minek kell válaszolni?Megy a lepontozás ;)
2014. márc. 1. 19:18
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

"Megy a lepontozás ;)"


Kib....ttul megijedtünk...


Megmondalak anyának!

2014. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ohh öntudatos ribizli:-D Kérem a lepontozást, azt gyűjtöm.
2014. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
És hogy a kérdésedre válaszoljak, minek drogoztak volna be ha amúgy is könnyen megkaphattak?
2014. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

A drog azert nincs ingyen. Csak azt drogozzuk be aki nem hagyja hogy felnyarsaljuk es meggyalazzuk a kis testet.


Egyebkent ha elkabitottak volna, nem emlekeznel ra.

2014. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom ,hogy nincs ingyen!De mégis sok horror sztorit hallani.Amugy meg ez kamu ,hogy emlékszik az ember semmi csak ráfogás.
2014. márc. 1. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy éhgyomorra iszol-e vagy sem.

Függ a vodka fajtájától is.. Kitudja akkor éhgyomorra ittál-e, meg milyen vodkát.

2014. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!