Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak szerintem marha cinkesek...

Csak szerintem marha cinkesek ezek a facebookos sörivós videók?

Figyelt kérdés
Engem is megjelöltek egy videónál de nem fogom megcsinálni az biztos bárki bármit mond. Ennek alapjáraton mi értelme? Ezek az emberek ennyire elhiszik hogy menők?
2014. febr. 22. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem is rohadtul irritál. Azzal még nincs baj, hogy feltöltik a fogyatékos kis videóikat facebookon feszengve, sokan többszöri nekifutással, hogy ők is beállhassanak a sorba. Onnantól kezd el zavarni a dolog, hogy engem is megjelölnek és azzal b.gatnak, hogy milyen gáz, hogy absztinens vagyok és hogy tiszta gáz vagyok, mert nem követem a példájukat.
2014. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
nos, én vagy öreg vagyok, vagy normális ismerőseim vannak. vagy mindkettő. de még egy darab ilyennel nem tlálkoztm
2014. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincsenenek 15 eves ismeroseim, ez max annal a korosztalynal meno.
2014. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer munka miatt kellett csinálnom facebookos acc-ot. Leteszteltem, amit kellett az oldalon, amit fejlesztettem (közben mindenféle ismerősök kiraktak képeket, amikről értesítéseket kaptam), majd letiltottam.

Azóta sem bántam meg.


Mondjuk az ilyen baromságok élből lepattannának rólam. Engem nem érdekel, hogy egyesek gáznak vagy menőnek tartanak-e ilyenek miatt. Aki nem fontosabb dolgok alapján értékel, az akár ne is írjon nekem. Szerintem ez a megfelelő hozzáállás ilyen esetekben.

Szoktam inni, de soha, semmit nem húzóra és főleg nem felhívásra. Majd én eldöntöm, mikor, mit, hogyan iszom s hogyan nem veszem fel videóra...

Nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy rég elmúltam 15...

2014. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%
Engem nem zavar. Ismerek valakit, akit végül rávettek, hogy csinálja meg, de a végén nem adta tovább a labdát, inkább megkért mindenkit, hogy ezt most már fejezzük be, és értelmes videókat töltsünk fel. Szerintem ő csinálta a legjobban :)
2014. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is cinkesek.

Életemben talán 2x ittam meg egy korsó sört húzóra. De akkor is csak azért mert szomjas voltam és iszonyú jó esett.

Felhívásra sosem csinálnám, pláne nem posztolnám ki a fb-on.

2014. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én ismerőseimnek is most ez a mániája.. Olvastam valamelyik hírportálon, hogy egy srác belehalt..
2014. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nincs semmi értelme.Valami vadbarom kitalálta. Egy hülye százat csinál. Én szánalmasnak tartom, és irritál. Főleg az, hogy a 20 évesek körében nagyon menő. Két mondatot nem tudnak helyesen leírni, de a sörös videókat persze tudják kreálni. Tisztelet a kivételnek. Nem sok ismerősöm van a facebookon, de még így is belebotlok az ilyen videókba. Még szerencse, hogy csak akkor járok fel, ha valaki írt nekem. El is küldeném melegebb égtájakra azt a személyt, aki ilyen felkérést küldene nekem. Már páran belehaltak ebbe, igaz azok nem egy pohár sörtől lehelték ki a lelküket. Kövezzetek meg, de én nem tudom sajnálni az ilyen embereket. Mi lesz a következő? Ugorjunk a szakadékba, vagy mi?
2014. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem egyaltalan nem zavar. En magam nem keszitek ilyen videot. Akar meghivnak, akar nem. De hogy ez masokat miert zavar? Azt nem ertem. Termeszetesen senki nem hal bele egy sorbe, leven h a feles palinka sokkal tobb alkoholt tartalmaz es meg abba sem halt bele senki. En magam is szoktam gyorsan inni sort, pl ha szomjas vagyok, vgy sietek, csak nem keszitek rola videot.


A cuki kiscicas es megkinzott kutyas posztok sokkal jobban zavarnak.

2014. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Elég idióták ezek a videók.Aki bele haltak,azok nem sört ittak,hanem töményet.Az egyik srác azt hiszem gint ivott,meg egy üveggel és már nem 15 volt.Azt hiszem 20.Azt mondta,milyen bénák a többiek,hogy csak sört isznak.
2014. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!