Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vállalható magyar...

Phoney kérdése:

Milyen vállalható magyar röviditalok vannak középkategóriában?

Figyelt kérdés

Mindenféle olyan magyar gyártású, kereskedelmi rövidital érdekelne (likőr is), ami egyszerre teljesíti a következőket:


– beszerezhető max. 7000 Ft/liter (5000 Ft/7 dl) áron (legalábbis az olcsóbb boltokban)

- talponállón kívül is vállalható színvonal

– korrekt ár/érték arány, vagyis nem ismertek kimondottan jobbakat (külföldit sem) az áráért.


Egy kezemen meg tudom számolni, hány ilyennel találkoztam az elmúlt években, ezért várok ötleteket. Egyúttal szeretnék mindenkit megkérni, hogy jóindulattal pontozzuk egymás ötleteit.


7e/liternél drágább is jöhet, ha kihagyhatatlan italnak tartjátok.



2014. febr. 20. 09:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ismerek 1-2 dolgot az Agárditól, én is elégedett vagyok velük, idővel több mindent meg akarok kóstolni tőlük.


A Márton és a borász párlatai is jó ötletnek tűnnek, a Márton brandyjét már kinéztem régebben, máshol 20 alatt is meg lehet venni.


Az viszont meglep, hogy az alapkérdésre csak egy válasz érkezett (Unicum).

2014. márc. 1. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!