Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most akkor mikor ülhetek kocsiba?

Most akkor mikor ülhetek kocsiba?

Figyelt kérdés
megittam fél9-kor egy 0,33 as sört.Mikor ürül ki belőlem?
2013. dec. 6. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
beülni beülhetsz, csak ne vezess. :) egyébként erősen függ a súlyodtól is.
2013. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 intrepid ***** válasza:
Utasként bármikor, akár fogyasszál még többet is, ha vezetni akarsz, akkor kb éjfél után biztonságos, ha fogyasztol folyadékot eleget.(nem sört ;-))
2013. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámolni. Bárki bármit mond, ha konkrét időt mond, akkor hazudik.

Nem létezik ilyen számítás, nincs ilyen táblázat.

Sajnos nem találom egy régebbi válaszomat, amiben érintőlegesen elkezdtem felsorolni a befolyásoló tényezőket, de valami 15-20 dologig jutottam. Nem kezdem újra leírni, bocs.


A lényeg, hogy ha bármi ilyen számítás van, az bőséges ráhagyással számol, valakinél fele, vagy még kevesebb idő kell. Egy dietetikus orvoscsoportnak is meggyűlne vele a baja, hogy közelítőleg pontos időt mondjon.


Baromi egyszerű a megoldás, venni kell pár szondát, és ilyen eseteknél fújni egy próbát.

A rendőrök is ezt ajánlják, meg mindenki, aki ezzel foglalkozik. A gyakorlatból kell kiindulni, az mutatja meg a valóságot, számolgatással semmire nem mész.

2013. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!