Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Elmegyek buliba! Kocsival...

Elmegyek buliba! Kocsival vagyok, ha iszok 1 sört, az hány óra múlva megy ki belőlem, pl 23:00 kor iszok akkor mikor ülhetek bátran be autóba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk reggel hatkor. Ugyanis egyénileg változik, az anyagcserédtől és attól függően hogy ettél/ittál előtte és utána. A rendőröket meg nem fogja érdekelni hogy csak egy sört ittál.
2013. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
2013. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ember mája viszonylag pontosan bontja a szeszt, de az egyéni érzékenységed miatt elálmosodhatsz akár egytől is annyira, hogy megölj valakit. Ne kocsival bulizz, f@szom abba a felelőtlen agyadba. Az nem baj, ha te meghalsz, de családokat is tönkretehetsz.
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de kocsival bulizok! :D de egy sörtől nem fogok beállni te! és nem ölök meg senkit nem vagyok gyökér ,hogy piásan vezessek ,azért kérdeztem, különben nem tettem volna fel a kérdést ,csesznék rá és piásan ülnék volán elé . de mi van az alkoholmentessel ? mert abban is van szesz ...
2013. febr. 26. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy sör nem sör, mi a franc értelme van meginni 1 üveg sört egy buliban? Ha inni akarsz igyál rendesen és ne vezess, ha pedig mindenáron kocsival menni bulizni akkor meg ne igyál. Nem is értem miért éri meg neked 1 sör miatt kockáztatni a jogsit.

De leírok egy sztorit, hátha tanulsz belőle:

Haverom ugyan így volt mint te csak 1 sört ivott és fuvarozta a haverjait. Hajnalban indultak haza a városból vidékre, mikor is a város közepén a parkoló autók közül kilépett elé egy gyalogos akit elsodort haverom. Kihívták a rendőröket, és a menőket is. Az egyébként szabálytalan gyalogosnak semmi baja sem lett, kicsit lehorzsolta a bőrét, de haveromat megszondáztatták és a kiderült hogy ivott (nem számít mennyit) így ő lett a felelős. 2 évre bevonták a jogsiját az eset után, azóta nem vezet ha iszik. Gondolj bele mi lett volna ha komolyabb sérülést szenved a gyalogos, netalán szerencsétlenül esik el beüti a fejét az útpadkába és meghal.

2013. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
... kocsival *akarsz menni ...
2013. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, érdekli ez a kérdezőt? Ő okos, jobban tudja, mennyit ihat, és azt is tudja, hogy biztosan nem iszik majd többet egy sörnél, ráadásul jós, mert előre látja, hogy sem balesetet nem okoz majd, sem egy ellenőrzésbe nem fut bele.

Adná az ég, hogy egy villanyoszlopról vakarják le az agyadat, de úgy, hogy más ne sérüljön! Majom.

2013. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, közben rájöttem. Nyilván valami agyatlan ribit akarsz összeszedni, és ha már jó dumád nincs, legalább a kocsiddal villanthatsz. :)
2013. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem neked nincs agyad mer akkor tovább gondolkoznál te alul iskolázott , mindenki magából indul ki , az nem lehet egyszerűen, hogy vidéki vagyok buszom nincs ,így rá kényszerülök az autóra ?
2013. febr. 28. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy kocsival mész, hanem hogy piálni is akarsz. Őszintén remélem, hogy egyedül halsz meg, senkinek se ártasz.
2013. márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!