Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány évesen rúgtatok be...

Ti hány évesen rúgtatok be legelőször?

Figyelt kérdés

Hogyan "éltétek" meg?

Bírtátok a piát? Hogyan nyilvánult meg az, hogy ittatok? (Ezt úgy értem, hogy mit csináltatok? Nevettetek mindenen, vagy sírtatok, stb...)



2013. szept. 28. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ital,a merő gyengeséget jelenti.Berúgni,pedig totál semmirevaló gyáva dolog.
2013. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xĐĐ Csak kérdeztem ;)
2013. szept. 28. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Bár én magam szeretem a jó minőségű italokat és tizenévesen is megengedett volt számomra, hogy koccintsak a felnőttekkel ünnepek alkalmával, legtöbbet áprilisban sikerült innom, amikor is egy díjátadó után ingyen volt a pezsgő. Kicsit nehézkesen jártam, de amúgy rettentő boldog voltam, hazaérve pedig halálra idegesítettem páromat azzal, hogy könyvekről beszéltem. 18 voltam.

Bulik alkalmával mindig iszok, de igazából nem sokat ártanak, csak kicsit érzem a hatásukat. Szeretem a minőségi alkoholokat (BB muskotályos pezsgő, krémlikőrök, martini, tokaji sokputtonyos aszú), de ezeket csak mértékkel iszom, mert amúgy nagyon megártanának. :D Jobban, mint egy l sör vagy bor.

19L

2013. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15 voltam. Elájultam. Aztán amikor magamhoz tértem hánytam pár órát, és hazamentem. Amíg össze nem estem, jól éreztem magam. :)
2013. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb 10-éves lehettem....Megittam a maradék császárkörte és rumpuncs likört, finom édes volt....
2013. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
;D
2013. szept. 28. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam. Egyik haver 17-dik szülinapi buliján derült ki, hogy a másik haver összejött a csajjal, akit egy éve fűzögettem, meg szerettem is. Előtte úgy vélekedtem az ivásról, mint az #1-es válaszoló, de ott úgy éreztem be kell rúgni. Húzóra ittam 2 deci pálinkát, és lehúztam rá 5 sört. Annyi elég is volt ég gyomorra.
2013. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
15 előtt picivel, legjobb barátnőm 16. szülinapját ünnepeltük és vodkát vettünk. nevettünk kicsit szédelegtünk meg nem emlékeztünk utána mindenre... azóta volt pár durva berúgásunk, szeretünk inni bulikban:D tudom nem jó dolog, ha lány iszik, de mi ilyenek vagyunk és jól érezzük magunkat:))
2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
15. szülinapom előtt 2 héttel, de csak olyan mindenen röhögök szinten, tudtam magamról, tudtam menni. Aztán 15 után 2 hónappal, akkor úgyszint, csak kicsit szar vt a gyomrom, aztán kihagyás, kirándulás kiütésig, de nem hánytam, és még csak el se aludtam, most meg elég szépe kivagyok, fejem fáj, menni se tudok rendesen, biciklivel felestem :) még ennyire nem voltam. De jólérzem magam, és mindenről tudok. ja, meg kicsit kering a gyomrom :D
2013. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13-at töltöttem be, rá 4 hónapra, de nem volt nagy durranás, aztán még párszor olyan szinten, hogy kicsit szédültem, mosolygósabb voltam. Aztán 14 és fél évesen először rendesen, mikor már nem láttam jól, dülöngéltem. Végül rá 3 hónapra , 2012 decemberben úgy, hogy beájultam, behánytam, visszakézből pofoztak fel izomból, meg se éreztem. Nagyon jó volt addig, amíg emlékszem, aztán az utolsó emlékkép után GAME OVER, mikor felébrettem, megijedtem.

és nem én rúgtam be aznap a legjobban..

Azóta volt pár enyhébb és durvább berúgásom, sajnos 5-ször még hánytam is azóta...

15F


De hidd el, ha már hánysz, azzal hazavágtad a bulit, beégetted magad és kiszúrtál a többiekkel. Talán nem nagyon, de valamelyest mindenképp, így ezt nem ajánlom senkinek.

2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!