Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor fogják bevezetni hogy...

Mikor fogják bevezetni hogy alkoholos italokat csakis trafikokban lehessen kapni?

Figyelt kérdés

Nem értem miért a dohányzókra fújjol mindenki... Ok, száll a füstje, mások beszívják... De engem pl jobban zavar egy részegen szédelgő alkoholista, aki mindenkibe beleköt, és bűzlik az alkoholtól, mint egy dohányos aki szembe jön velem cigivel a kezében...


Miért nem vezetik be, hogy ha csak trafikban lehet kapni cigit, akkor legyen már egy alkohol trafik is!



2013. jún. 26. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a tradicionálisan véralkoholista társadalomban talán még a Fidesz sem meri meglépni az alkoholkereskedelem államosítását.
2013. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti trafikkocsma? :D
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamelyik haver szemet vet a piacra.


(Azért azt megnézném amikor az egyik alkesz belekapaszkodik a dohányos polcba.)

2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
én is így vagyok ezzel, persze dohányzom, de akkor is sokkal rosszabbnak találom az alkoholt a dohányzásnál mert a legtöbb ember nem úgy fogyasztja hogy egy korty jaj de finom, hanem na gyerünk igyuk le magunkat sárgaföldig és ezzel nem csak saját magát veszélyezteti de még más életét is veszélybe sodorhatja..
2013. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
33%
szerintem is ink az alcohol fogyasztást kéne szabályozni
2013. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretnék nemzeti betonkeverő trafikot az lenne az NBT. Lenne nemzeti betonkeverő trafik commandó azt lenne a NBTC és lehetne még nemzeti betonkeverő felügyeleti szerv is és még külön kormányzati tárcát is kijelölnék. És szigoru szabályok mellet lehetne nyitni és csak itt lehetne betont keverni de fagyit is árulnák mert ugye ne legyen már kihasználatlan betonkeverő mert má hogy és még tampont zsinort is itt lehetne árulni. és ha késön jön a tavasz drágulna a beton keverés mert hát miaz hogy késön jön nem lehet beton keverni komoly probléma :D
2013. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
tehát akkor nem lehetne egy pohár bort meginni az éttermekben, vagy nem lehetne piát inni egy kocsmába?
2013. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy az átlag magyar még csak nem is hallott ilyenről, de létezik egy olyan dolog ezen a világon, a nagyon furcsa emberek körében, hogy italkultúra. Ez azt jelenti, hogy mértékkel iszunk, viszont minőségi italokat. Én pl nem sajnálok kiadni 10-15 ezret egy üveg abszintra, ha az igazi és minőségi.


Ezzel ellentétben elképzelek egy ilyen trafikot... tele kannás borral, olcsó sörrel, meg kommersz töményekkel. A hideg futkos a hátamon.


Másik dolog: mocsmák. Azokkal mi lenne? Megveszed a trafikban a felest, és átülsz vele a kocsmába?


Más részt: ki gondolja, hogy kevesebb alkoholista lesz, ha trafikok lesznek? Azok megveszik mindenhol. Ha trafikokat vezetnek be, akkor majd nem a teszkóban veszik meg a koccintóst, hanem a trafikban.

2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
tényleg mekkora ötlet. szólok is viktor haveromnak hogy ezt is vágjuk zsebre.
2013. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

én egyik trafikos történetet sem értem. Akinek kell, úgyis megveszi. Ezzel csak a kisboltok, kiskocsmák forgalmát nyomják vissza, de elég rendesen, szerencsétlennek benne van egy élete munkája, és ilyen miatt mennek csődbe egymás után.


Akinek kell a cigi, tök mindegy, hogy a SPARba, a benzinkúton vagy a nemzeti mittudoménmilyen trafikban veszi meg. A koccintós ugyan ez. És még azt se lehet mondani, hogy esetleg messzebb kell menni, lusta, és inkább nem gyújt rá. Én egy 7000fős városban élek, van vagy 7-8 ilyen dohánytrafik...


Ezzel megint csak azt érik el, hogy a kisember csődbemegy, a "haver" meg megtömheti a zsebét.


Mondjuk az ilyen embert sem értem, mint te, kedves kérdező. Miért fáj neked, hogy megveheti a koccintós a spárba, nem csak az egy utcával arrébb lévő trafikban? Ugyan úgy az utcán fog dülöngélni, ha eddig is azt tette. Viszont a kocsmárosok, kisboltosok lehúzhatják a rolót.

2013. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!